کد خبر: 316627
۰
۰
نسخه چاپی

رئیس مجمع جهادگران استان قم خبر داد:

حمیدرضا طلوعی بابیان این‌که گروه‌های جهادی در 3 ماه گذشته روزهایی حساسی را سپری کردند، اظهار داشت: از اولین روزهای شیوع کرونا تاکنون گروه‌های جهادی در عرصه خدمت‌رسانی به مردم در همه زمینه وارد عمل شدند.

وی ادامه داد: خدمت‌رسانی به بیماران در بیمارستان‌ها، کمک به کادر درمان و خدماتی بیمارستان‌ها، ضدعفونی کردن معابر و خیابان و حمایت و کمک‌رسانی به خانواده‌های آسیب‌دیده از کرونا چه خانواده‌هایی که دچار بیماری بودند و چه خانواده‌هایی که براثر شیوع بیماری نیازمند حمایت‌های مادی داشتند، ازجمله اقدامات گروه‌های جهادی بود.

طلوعی تأکید کرد: از ابتدای ماه مبارک رمضان و بعد از توصیه‌های رهبر معظم انقلاب در خصوص رزمایش کمک مؤمنانه همه گروه‌های جهادی در این زمینه فعالیت‌های خودشان را که از قبل شروع‌شده بود، با شتاب بیشتری ادامه دادند و کمک‌های بسیار خوبی نیز در این زمینه صورت گرفت.

وی افزود: به‌عنوان‌مثال تنها توسط جهادگران هیئت محبین اهل‌بیت (ع) و پایگاه امیرالمؤمنین (ع) مجموعاً ۹۰۰ بسته ارزاق تهیه، بسته‌بندی و توزیع شد.

رئیس مجمع جهادگران استان قم بیان داشت: این گروه‌ها در مرحله اول قبل از ماه مبارک رمضان ۱۵۰ بسته و در مرحله دوم که در شب‌های قدر بود 400 بسته و درنهایت در روزهای پایانی ماه مبارک رمضان 350 بسته تهیه و بین نیازمندان توزیع کردند

قم پرس منتظر دریافت اخبار و پیام های هموطنان عزیز می باشد.

دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید