بستری ۲۱ بیمار جدید مبتلا به کرونا در اردبیل

محمدرضا رضایی بنا در گفتگو با خبرنگار مهر عنوان کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۲۱ مورد بستری جدید به علت ابتلاء به ویروس کرونا در استان اردبیل گزارش شده است.

وی افزود: از این تعداد ۱۴ نفر در اردبیل، ۲ نفر پارس آباد، ۴ نفر مشگین شهر و یک نفر در خلخال جزو موارد شناسایی شده طی ۲۴ ساعت گذشته است.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اردبیل با اشاره به این‌که تعداد کل بستری‌های مبتلا به کرونا در استان اردبیل ۱۳۹ نفر است، افزود: از این تعداد ۳۰ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه (ICU) بستری هستند و ۲۶ مورد ترخیص و یک مورد فوتی طی ۲۴ ساعت گذشته در مراکز درمانی استان ثبت شده است.

مراسمات با حداقل نفرات برگزار شود

رضایی بنا افزود: با توجه به افزایش مراسمات عروسی در استان توصیه می شود تالارها پروتکل های بهداشتی ابلاغی را رعایت نموده و با ظرفیتی که اعلام شده به خدمت رسانی پردازند و در منازل و ساختمان های مسکونی نیز مردم باید به این نکته توجه کنند که با حداقل نفرات و رعایت فاصله گذاری اجتماعی و استفاده از مواد ضدعفونی کننده مراسم خود را برگزار نمایند.

وی تصریح کرد: استفاده از ماسک و تاثیرات محافظتی آن امروز بر کسی پوشیده نیست لذا هم استانی های گرامی با استفاده از آن کمک شایانی به سلامت خود و جامعه خواهند کرد.

منبع : مهر

قم پرس منتظر دریافت اخبار و پیام های هموطنان عزیز می باشد.

دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید