کد خبر: 321595
۰
۰
نسخه چاپی

طبخ و توزیع روزانه ۶ هزار پرس غذای مهمانسرای حضرت معصومه(س) میان نیازمندان

به گزارش قم پرس، رضاعلی شیری طی گفت‌وگویی اظهار کرد: مهمانسرای این آستان به مناسبت اعیاد دهه ولایت و امامت با همکاری کمیته امداد امام خمینی(ره) اقدام به طبخ و توزیع غذای متبرک آستان در بین نیازمندان می‌کند.

وی بیان کرد: روزانه در مهمانسرای آستان مقدس کریمه اهل‌بیت(س) تعداد ۶ هزار پرس غذا طبخ، بسته بندی و برای توزیع در میان نیازمندان استان قم تحویل کمیته امداد امام خمینی(ره) می‌شود.

مدیر پشتیبانی آستان مقدس حضرت معصومه سلام‌الله علیها افزود: توزیع غذا تا ۲۵ مردادماه سالروز عید مباهله ادامه خواهد داشت و حدود ۱۰۰ هزار پرس غذای متبرک توسط این آستان مقدس میان نیازمندان توزیع خواهد شد.

وی این اقدام آستان مقدس کریمه اهل‌بیت(س) را در ادامه طرح مواسات و کمک مؤمنانه ماه مبارک رمضان و مبتنی بر تأکیدات مقام معظم رهبری در رابطه با اجرای این طرح دانست و خاطرنشان کرد: مهمانسرای آستان در قالب طرح کمک مؤمنانه در ماه مبارک رمضان حدود ۷۰۰ هزار پرس غذا تهیه و در بین نیازمندان توزیع کرد.

شیری با بیان اینکه در تهیه این غذاها پروتکل‌های بهداشتی به صورت ویژه مورد توجه قرار گرفته است، تصریح کرد: در توزیع این غذاها نیز نیروهای کمیته امداد نسبت به رعایت پروتکل‌ها اهتمام خواهند داشت.

قم پرس منتظر دریافت اخبار و پیام های هموطنان عزیز می باشد.

دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید