کد خبر: 321932
۰
۰
نسخه چاپی

شمار جان باختگان کرونا در فارس به حدود ۶۰۰ نفر رسید

به گزارش قم پرس عبدالرسول همتی بعد از ظهر شنبه در جمع خبرنگاران، گفت: طی روز گذشته تاکنون، متأسفانه ۱۱ هم استانی دیگر جان خود را در اثر بیماری کووید ۱۹ از دست دادند که با این تعداد، مجموع جان باختگان این بیماری در فارس، به ۵۹۹ نفر رسیده است.

وی با اشاره به بررسی ۲۲۵ هزار و ۷۸۵ نمونه در آزمایشگاه‌های تشخیصی استان فارس، افزود: از ابتدای شیوع کروناویروس در استان فارس تاکنون، ۳۵ هزار و ۷۷۱ مبتلا شناسایی شده است.

او در بخش دیگری از گزارش امروز خود به بستری ۹۰۹ بیمار مشکوک و یا دارای علامت ابتلاء به کروناویروس در بیمارستان‌های استان اشاره کرد که از این تعداد، ۱۰۷ بیمار نیز به دلیل وخامت شرایط جسمی، در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

معاون بهداشت دانشگاه مجموع بهبودیافتگان این بیماری که از مراکز درمانی استان ترخیص شده و یا از ایزوله خانگی خارج شده اند را نیز ۳۲ هزار و ۵۶۵ نفر اعلام کرد.

این مقام مسؤول در دانشگاه با تبریک عید سعید غدیر خم، از عموم مردم استان خواست تا ضمن رعایت پروتکل‌های بهداشتی و استفاده از ماسک به عنوان راهکار مهم حفاظت در برابر این بیماری؛ در این ایام مبارک با آرزوی سلامتی برای همه هموطنان و مدافعان سلامت، برای شکست این ویروس منحوس و رهایی جهانیان دعا کنند.

منبع : مهر

قم پرس منتظر دریافت اخبار و پیام های هموطنان عزیز می باشد.

دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید