کد خبر: 324704
۰
۰
نسخه چاپی

چهار هزار لیتر مواد ضد عفونی کننده تقلبی در قم کشف شد

به گزارش روز جمعه روابط عمومی اداره کل تعزیرات حکومتی قم مهدی ریاضی اظهار داشت: پیرو گزارش مردمی در خصوص حمل مواد ضدعفونی کننده تقلبی با نام شرکت تولیدی معروف، طی گشت مشترک به همراه نمایندگان دانشگاه علوم پزشکی و پلیس امنیت اقتصادی قم در بازرسی از کامیونی، میزان چهار هزار لیتر مواد ضدعفونی کننده تولید شده بدون مجوز و تقلبی کشف شد.

وی افزود: برای گرفتن نتایج آزمایشگاهی توسط کارشناسان معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی توقیف و مراتب جهت رسیدگی به این اداره کل ارسال شد.

وی ادامه داد: شعبه نخست ویژه رسیدگی به تخلف های قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی استان، محموله مشکوفه را از جمله اقلام دارویی با ماهیت یارانه ای تشخیص داد به نحوی که تامین، توزیع و عرضه آن دارای ضوابط اختصاصی تعیینی از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی است و رعایت کلیه ضوابط و مقررات آن الزامی می باشد.

ریاضی خاطرنشان کرد: با توجه به گزارش مرجع کاشف، اظهارات و اقاریر صریح متهم مبنی بر مالکیت کالای مکشوفه و عجز از ارائه مدارک مثبته گمرکی، مشارالیه را علاوه بر ضبط محموله الکل قاچاق مکشوفه به نفع دولت، به پرداخت مبلغ یک میلیارد و ۷۱۰ میلیون و ۵۴۰ هزار ریال جزای نقدی در حق دولت محکوم نمود.

منبع : ایرنا

قم پرس منتظر دریافت اخبار و پیام های هموطنان عزیز می باشد.

دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید