بستری ۷۵ بیمار حاد تنفسی در منطقه کاشان در ۲۴ ساعت گذشته

به گزارش قم پرس سیدعلیرضا مروجی ظهر دوشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به بستری ۷۵ بیمار جدید حاد تنفسی در منطقه کاشان طی ۲۴ ساعت گذشته اظهار داشت: از این تعداد ۶۵ بیمار در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و ۱۰ بیمار در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل بستری شده‌اند.

وی با بیان اینکه حداقل سن بستری شدگان در شبانه روز گذشته ۱۰ ماه و حداکثر سن آنها ۸۸ سال بوده است، ابراز داشت: ۶۲ نفر از این بیماران اهل شهرستان کاشان و مابقی اهل شهرستان نطنز و آران و بیدگل بوده‌اند.

۳۳۷ بیمار حاد تنفسی در بیمارستان‌های منطقه کاشان بستری هستند

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان با اشاره به اینکه ۳۳۷ بیمار حاد تنفسی در بیمارستان‌های منطقه کاشان بستری هستند، تصریح کرد: ۳۰۷ مورد از این تعداد سهم بیمارستان شهید بهشتی کاشان و ۳۰ نفر نیز در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل بستری هستند.

وی از بستری ۵۲ بیمار نیز در بخش مراقبت‌های ویژه دو بیمارستان مذکور خبر داد و بیان داشت: ۴۸ نفر از این تعداد در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان بهشتی و چهار نفر نیز در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل بستری هستند.

۷ بیمار مبتلا به کرونا در منطقه کاشان فوت کرده‌اند

مروجی با بیان اینکه متأسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته هفت بیمار مبتلا به کرونا در منطقه کاشان فوت کرده‌اند، افزود: از این تعداد سه نفر زن ۵۷، ۶۸ و ۷۵ ساله و چهار نفر مرد ۶۱، ۶۳، ۷۰ و ۷۸ ساله بودند.

وی افزود: با شناسایی ۴۹ مورد جدید ابتلاء به کرونا تعداد کل افراد مبتلا به این ویروس در منطقه کاشان از ابتدای شیوع تاکنون به پنج هزار و ۵۱۹ مورد افزایش یافت.

منبع : مهر

قم پرس منتظر دریافت اخبار و پیام های هموطنان عزیز می باشد.

دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید