کد خبر: 326791
۰
۰
نسخه چاپی

آغاز گام چهارم فعالیت قرارگاه جمکران در حمایت از نیازمندان

به گزارش عصر سه شنبه مرکز خبر جمکران، ابراهیم صدوقی اظهار داشت: قرارگاه گامی به سوی جامعه مهدوی مسجد جمکران در چهارمین گام فعالیت خود پس از ماه های شعبان، رمضان و دهه ولایت از نهم ربیع الاول سالروز امامت حضرت ولی عصر (عج) تا هفدهم ربیع الاول ولادت با سعادت رسول خدا (ص) طرح قربانی برای سلامتی امام زمان(عج) را انجام می‌دهد.

وی با اشاره به اینکه در گام نخست فعالیت این قرارگاه بالغ بر۲۰ تُن گوشت و ۵۰۰ هزار پُرس غذای گرم بین فقیران و آسیب دیدگان از کرونا توزیع شد بیان کرد: هدف اصلی این گونه فعالیت ها در مسجد مقدس جمکران هم افزایی گروه های جهادی جهت ارائه مطلوب خدمات اجتماعی و انسجام ظرفیت های مردمی برای کمک رسانی به محرومان جامعه و ایجاد شبکه تعاملی خدمات اجتماعی با رویکرد رفع فقر و محرومیت و دمیدن روح مهدوی در جامعه است.

وی ادامه داد: جمکران در گام جدید با تاکید بر اهمیت فرهنگ سازی و اجرای طرح قربانی به نیت سلامتی امام زمان(عج) بسترسازی مناسبی را برای مشارکت آحاد مردم با هر توان مالی در این امر مبارک انجام داده است.

صدوقی با اشاره به اینکه برای توزیع گوشت قربانی توسط مشارکت کنندگان نیز تمهیداتی صورت گرفته و شرایطی وجود دارد که در صورت درخواست قربانی کنندگان اعلام می شود گفت: برای افراد عادی نیز که در این ایام اقدام به قربانی با هدف توزیع برای مردم مستضعف کنند توسط مسجد جمکران شرایط مشارکت در نظر گرفته شده است.

بانیان و خیرین می توانند با شماره گیری# ۳۱۳*۷۸۰* در این طرح مومنانه شرکت کنند. همچنین شماره کارت ۶۱۰۴۳۳۷۴۳۱۳۱۰۴۳۰ بانک ملت به نام مسجد مقدس جمکران برای واریز وجوه نقدی در نظر گرفته شده، ضمناً عزیزانی که نذر گوسفند قربانی دارند می توانند با شماره ۳۷۲۵۴۷۰۰ با پیش شماره ۰۲۵ تماس بگیرند.

منبع : ایرنا

قم پرس منتظر دریافت اخبار و پیام های هموطنان عزیز می باشد.

دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید