کد خبر: 326940
۰
۰
نسخه چاپی

نشست بررسی و نقد کتاب زندگی سراسر فهم مسئله است برگزار می‌شود

به گزارش قم پرس به همت انجمن علوم سیاسی ایران نشست علمی معرفی، بررسی و نقد کتاب زندگی سراسر فهم مسئله است؛ مسئله و مسئله شناسی در علوم اجتماعی انسانی ایران با حضور نویسنده کتاب نعمت الله فاضلی عضو هیئت علمی پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی برگزار می‌شود.

در این نشست ابوالفضل دلاوری عضو هیأت علمی گروه علوم سیاسی دانشگاه علامه طباطبایی و مجتبی مقصودی عضو هیأت علمی گروه علوم سیاسی دانشگاه دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی حضور دارند و به ارائه سخن می‌پردازند. دبیر این نشست هم بهمن سرلک دبیر اجرایی انجمن علوم سیاسی ایران است.

نشست یادشده عصر امروز ۸ آبان ماه ساعت ۱۸ الی ۱۹:۳۰ در بستر سرور مجازی (bigbluebutton) به آدرس https://engage.shatel.com/b/vze-3hq-xxc/ برگزار و به صورت آنلاین پخش می‌شود.

حضور در این نشست علمی برای عموم علاقمندان آزاد و رایگان است.

فاضلی در معرفی این اثر گفته است: این کتاب عصاره معرفت شناختی و هستی شناختی همه نوشته‌های من و حدود پانصد صفحه است. «زندگی سراسر فهم مسئله است» می‌تواند به همه محققان و دانشجویان که درگیر انجام پروژه‌های تحقیقاتی و نگارش رساله و پایان نامه هستند کمک کند. در واقع راهنمای انجام تحقیقات مسئله محور است.

وی افزود: تا جایی که می دانم این اولین کتابی است که جایگاه و بحث مسئله در فرایند تحقیق را به صورت مستقل در چارچوب کتاب مستقل بحث می‌کند. من در زبان انگلیسی هم چنین کتابی ندیده ام. ضمناً در این کتاب تلاش کرده ام نثر روان و ساده و بیان روایی و مردم نگارانه را برای توضیح مباحث غامض نظری و فلسفی به کار گیرم. نمی دانم چقدر در این کار موفق بوده ام، اما همه آنها که پیش از چاپ کتاب را خوانده اند اذعان دارند که روان و شیرین بودن ویژگی مهم این کتاب است. امیدوارم این کتاب خوانده شود.

منبع : مهر

قم پرس منتظر دریافت اخبار و پیام های هموطنان عزیز می باشد.

دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید