کد خبر: 326966
۰
۰
نسخه چاپی

دومین شماره فصلنامه خبری حکمت اسلامی به زبان انگلیسی منتشر شد

به گزارش قم پرس، دومین شماره فصلنامه خبری حکمت اسلامی Islamic Philosophy Monitor به زبان انگلیسی و به صورت الکترونیکی از سوی مجمع عالی حکمت اسلامی منتشر شد.

مخاطب اصلی فصلنامه خبری حکمت اسلامی Islamic Philosophy Monitor اساتید، نخبگان و فرهیختگان علوم عقلی و مراکز مرتبط با علوم عقلی در خارج از کشور می‌باشند.

در دومین شماره از این نشریه خبری معرفی بنیاد مطالعات اسلامی روسیه، بررسی ظرفیت‌های بین المللی حکمت اسلامی در گفتگو با حجت الاسلام والمسلمین علی عباسی ریاست جامعه المصطفی (ص) العالیمه، معرفی کتاب و فصلنامه، گزارش نشست و جلسات علمی، معرفی مرکز تخصصی فلسفه اسلامی حوزه علمیه قم و … منتشر و در اختیار علاقمندان قرار گرفته است.

فصلنامه خبری حکمت اسلامی Islamic Philosophy Monitor به صاحب امتیازی مجمع عالی حکمت اسلامی و با مدیر مسئولی حجت الاسلام والمسلمین محسن قمی معاون بین الملل مجمع عالی حکمت اسلامی و زیر نظر شورای سیاستگذاری هر سه ماه یک بار و به زبان انگلیسی منتشر و گزارشی از اخبار و ظرفیت‌های حکمت اسلامی را در سطح بین الملل منتشر و اطلاع رسانی خواهد کرد. گرچه زبان اصلی فصلنامه انگلیسی می‌باشد اما قرار است به زودی به زبان عربی نیز ترجمه و منتشر شود.

منبع : مهر

قم پرس منتظر دریافت اخبار و پیام های هموطنان عزیز می باشد.

دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید