۱۵ میلیارد ریال کمکهای مردمی در خمین توزیع شد

حجت‌الاسلام عباس کاظمی روز چهارشنبه در حاشیه توزیع ۲۵۰ بسته حمایتی در خمین افزود: ارزش ریالی هر یک از این بسته ها پنج میلیون ریال و شامل اقلام غذایی است.
وی بیان کرد: این بسته‌های معیشتی به منظور تحقق فرمایشات رهبر معظم انقلاب و اجرای طرح مواسات و همدلی مؤمنانه بین خانواده‌های آسیب دیده از کرونا در شهرستان خمین توزیع شد.
رئیس تبلیغات اسلامی خمین گفت: بر اساس فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی، همگان باید برای کمک به همنوعان در طرح مواسات و همدلی مشارکت و از نیازمندان دستگیری کنند.
حجت‌الاسلام کاظمی اضافه کرد: برنامه های فرهنگی، آموزشی و بهداشتی از طریق فضای مجازی از سوویگروه‌های جهادی هیات‌های مذهبی با محوریت روحانیون مستقر و امامان جماعت مساجد از دیگر اقدامات تبلیغات اسلامی خمین برای مبارزه با بیماری کووید ۱۹ است.
وی با اشاره به افزایش حضور اجتماعی طلاب و مبلغان در رویدادهای مختلف ادامه داد: حضور پررنگ روحانیون در ایام شیوع ویروس کرونا توانست بسیاری از و مشکلات را کاهش دهد.
۱۲ هزار بسته معیشتی به منظور کمک به خانواده‌های بی بضاعت و آسیب دیده از کرونا در ۲ مرحله رزمایش کمک مومنانه در زادگاه امام راحل توزیع شد.

بر اساس اعلام سیما سادات لاری سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور تا ۲۴ دی ۹۹به یک میلیون و ۳۰۵ هزار و ۳۳۹ نفر و تعداد جان باختگان این بیماری به ۵۶ هزار و ۴۵۷ نفر رسیده است.

منبع : ایرنا

قم پرس منتظر دریافت اخبار و پیام های هموطنان عزیز می باشد.

دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید



کد امنیتی کد جدید