کد خبر: 332872
۰
۰
نسخه چاپی

تمرکز و حفظ توپ هوشمندانه دلیل برتری تیم پاس ناجا قم

رضا سفیدگر با بیان اینکه امروز بازی سختی را در برابر تیم «میعاد دشتستان» پشت سر گذاشتیم، گفت: این تیم بازی قبل خود را برده بود و از چند بازیکن لیگ برتری خود در این مسابقات که در رده جوانان بودند بهره می‌برد و بازی را برای ما سخت کرده بود.

سرمربی تیم هندبال جوانان «پاس ناجا قم» با اشاره به اینکه در بازی جمعه، در نیمه اول با نتیجه ۱۵- ۱۱ این تیم را شکست داده بودیم و به رختکن رفتیم، افزود: با صحبت‌هایی که با بازیکنان داشتم و آنها با تمرکز حواس و حفظ توپ بیشتر در بازی نیمه دوم، توانستند بازی را هوشمندانه‌تر نسبت به نیمه اول پشت سر بگذارند و با پیروزی از زمین خارج شوند.

وی با تاکید بر اینکه در مجموع بسیار دیدنی و نزدیک دنبال شد و از نتیجه نیز معلوم است، ادامه داد: هماهنگی بیشتر بین بازیکنان غیر بومی تیم با بازیکنان بومی از تفاوت‌های بازی امروز برابر «میعاد دشتستان» با «قصر نشاط بهبهان» در روز جمعه بود.

سفیدگر با بیان اینکه بازیکنان با برد امروز نباید مغرور شوند و به فکر دیدار یکشنبه باشند، گفت: فردا بازی مهمی داریم برابر «فولاد مبارکه سپاهان» که حتماً باید این بازی را ببریم و امیدوارم که بچه‌ها فردا بازی بهتر از دو بازی قبل را به نمایش بگذارند تا روند پیروزی را ادامه دهیم.

منبع : مهر

قم پرس منتظر دریافت اخبار و پیام های هموطنان عزیز می باشد.

آپلود عکس


دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید