کد خبر: 335534
۰
۰
نسخه چاپی

گروه‌های جهادی می‌توانند گره‌های محیط زیستی کشور را باز کنند

به گزارش قم پرس حجت‌الاسلام قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در حاشیه فعالیت‌های تیم پویش «درخت یاری» در جمع فعالان و دست‌اندرکاران این پویش حاضر شد و ضمن اقامه نماز همراه این گروه و مدیر عامل بنیاد علوی به صرف افطار پرداخت.

وی به اهمیت آبادانی دنیا در راستای آبادانی آخرت در دین اسلام و سیره ائمه اطهار و کلام امام خمینی (ره) اشاره کرد و در مورد اهمیت حضور گروه‌های مردمی و جهادی در موضوع محیط زیست گفت: مسئله محیط زیست به نتیجه نمی‌رسد مگر با مردم و گروه‌های جهادی، هر کجا گروه‌های جهادی ورود کردند گره‌ها باز شد اینجا هم اگر صبر کنید نتیجه مثبت آن را خواهید دید.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در رابطه با چشم‌انداز این پروژه گفت: اگرچه در رابطه با تعداد اصله‌های درختان مسئولان فنی باید اظهار نظر کنند ولی برای سه و چهار سال آینده باید به صدها میلیون اصله درخت فکر کرد.

وی خود را خادم خادمین این پویش عنوان کرد و ضمن اعلام کاشت نمادین درخت از این طرح مردمی اعلام حمایت کرد.

به گزارش مهر، پویش درخت‌یاری با فعالیت جمعیت درخت یاران و حمایت بنیاد علوی با هدف اولیه کاشت یک میلیون درخت مثمر و بومی به نفع بیش از پنج هزار خانواده کم‌برخوردار در سوم بهمن ماه شروع به کار کرده و تاکنون موفق شده است بیش از صد هزار اصله درخت را در هزاران هکتار زمین در سراسر کشور با کمک نیروهای مردمی و جهادی بکارد.

منبع : مهر

قم پرس منتظر دریافت اخبار و پیام های هموطنان عزیز می باشد.

آپلود عکس

دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید