کد خبر: 336755
۰
۰
نسخه چاپی

پذیرش طلاب در طرح نظام جامع طلبگی وارثین

حجت‌الاسلام رفیعی با اعلام خبر پذیرش طلاب در دوره جدید طرح نظام جامع طلبگی «وارثین» مدرسه علمیه شهید صدوقی گفت: این مدرسه از بین علاقه مندان به تحصیل علوم حوزوی در مقطع دیپلم با حداقل معدل ۱۸ طلبه می‌پذیرد.

مدیر مدرسه علمیه شهید صدوقی واحد ۵ قم با اشاره به اینکه طراحی و اجرای نظام جامع طلبگی «وارثین» از ابتکارات این مدرسه بوده است گفت: طلاب شاغل به تحصیل در این مدرسه از مزایای این طرح، همچون دوره تحصیل ۵ ساله در سطح یک حوزه و استفاده از دوره‌های تخصصی علمی، معرفتی، مهارتی در راستای تقویت و توانمندی طلاب بهره مند خواهند شد.

وی با اشاره به قسمتی دیگر از ویژگی‌های طرح «وارثین» افزود: در این طرح همچنین دوره تابستانه علمی، تربیتی و تفریحی به مدت ۴۰ روز در مشهد مقدس با رویکرد تقویت بنیه علمی طلاب و استفاده مفید از زمان تعطیلات تابستانی حوزه‌های علمیه برگزار خواهد شد.

حجت‌الاسلام رفیعی با بیان اینکه از طلاب مستعد و کارآمد این طرح در برنامه‌های علمی و تربیتی استفاده خواهد شد، افزود: در طرح «وارثین» استفاده از طلاب کارآمد در عرصه‌های تبلیغی و مدیریتی پیش بینی شده و در طی این دوره نیز طلاب محترم از محضر اساتید برجسته اخلاق و مراجع عظام تقلید بهره مند خواهند شد.

وی افزود: علاقه مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن‌های ۰۲۵۳۲۹۱۷۲۵۵ و ۰۹۱۰۷۷۶۶۹۴۳ و یا در شبکه‌های اجتماعی به آدرس «sadoghi۵@» ارتباط بگیرند.

منبع : مهر

قم پرس منتظر دریافت اخبار و پیام های هموطنان عزیز می باشد.

آپلود عکس

دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید