کد خبر: 352988
۰
PNAZAR
نسخه چاپی

آجرلو مشکل بازنشستگی ندارد/ در انتظار معرفی هیات مدیره استقلال

به گزارش قم پرس حتی قبل از آنکه احمد مددی به صورت رسمی استعفای خود را از مدیریت استقلال اعلام نماید، با توجه به قابل پیش بینی بودن جدایی قریب‌الوقوع وی از این باشگاه، رایزنی‌هایی با مصطفی آجرلو به منظور پذیرفتن این مسئولیت آغاز شده بود.

احمد مددی سرانجام و در پی فشار حداکثری هواداران استقلال و نارضایتی عمومی از وی استعفای خود را تقدیم هیات مدیره کرد تا عمر مدیریتی او نیز در این باشگاه به یک سال نرسد.

مصطفی آجرلو گزینه مورد نظر برای مدیریت استقلال است و او تنها یک قدم تا این منظور فاصله دارد. البته عنوان شده بود که او مشکل بازنشستگی دارد و باشگاه استقلال باید از وزارت دفاع و سازمان بازرسی استعلام و تاییدهای لازم را بگیرد اما خبرنگار مهر از نزدیکان وی کسب اطلاع کرد که گزینه مدیرعاملی استقلال مشکل بازنشستگی ندارد.

براساس اطلاعات خبرنگار مهر معرفی مدیرعامل باشگاه استقلال باید پس از معرفی اعضای هیات مدیره صورت بگیرد و به همین خاطر ابتدا باید وزارت ورزش اعضای هیات مدیره را معرفی کند و سپس آنها مدیرعامل را انتخاب کنند. وزارت ورزش اعتقادی به حضور سرپرست در باشگاه استقلال ندارد و می خواهد از همان ابتدا مدیرعامل باشگاه مشخص شود.

منبع : مهر

قم پرس منتظر دریافت اخبار و پیام های هموطنان عزیز می باشد.

آپلود عکس