کد خبر: 353491
۰
۰
نسخه چاپی

اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان:

به گزارش خبرنگار خبرگزاری حوزه در خوزستان، قرارگاه ملی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان در پیامی خطاب به سرپرست وزارت آموزش‌وپرورش خواستار ثبت زندگی‌نامه و حرکت افتخارآمیز "علی لندی" در کتاب‌های درسی دانش‌آموزان شد.

بر اساس این گزارش، متن پیام قرارگاه ملی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان بدین شرح است؛ در ایام اربعین حسینی و در آغازین روزهای ماه مهرو مهرورزی، کبوتری سبک‌بال از خانواده بزرگ آموزش‌وپرورش در امتداد خط سرخ علی‌اکبر حسین (ع) مهربانانه به آسمان پرکشید و خبر عروجش ، شوک بزرگی به احوال همگان وارد کرد و همه را آزرده‌خاطر کرد، اما در برابر قضا و مشیت الهی، چاره‌ای زیباتر از رضا و تفویض امور به او نیست.

امید است به حرمت ایام اربعین حسینی و این ایثار حسین گونه‌اش در عنفوان دوره نوجوانی، مورد شفاعت حضرتش قرار گیرد و بر سفره مولی و صاحب این شب و روزها مهمان باشد.

به نمایندگی از تمامی دانش آموزان عضو خانواده بزرگ اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان کل کشور، استدعا داریم چنان‌که در هشت سال دفاع مقدس در تک‌تک رویدادها جوانان و نوجوانان این سرزمین به‌سان خورشید درخشیدن، چون شهید فهمیده‌ها، بهنام محمدی‌ها و هزاران لاله دیگر که نامشان همیشه هست و یادشان پابرجاست؛ زندگینامه و عمل شهادت گونه و افتخارآمیز این نوجوان آسمانی نیز در کتب درسی مکتوب و مثل داستان دهقان فداکار در ذهن همه دانش آموزان این مرزوبوم ثبت و ضبط شود، باشد که الگویی عملی برای آموختن رفتار انسان‌های بزرگ شود. علی عزیزمان بزرگ‌مردی بود که داستان ایثارش برای همه درس‌آموز است.

انتهای پیام./

منبع : مهر

قم پرس منتظر دریافت اخبار و پیام های هموطنان عزیز می باشد.

آپلود عکس

دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید