کد خبر: 353590
۰
۰
نسخه چاپی

درب امامزادگان اصفهان بر روی زائران باز است

به گزارش قم پرس، حجت الاسلام ولی الله روان در ضمن تسلیت فرارسیدن اربعین حسینی اظهار داشت: گرامیداشت این ایام در واقع زنده نگه داشتن دین اسلام است و امیدواریم با پایان کرونا با امنیت خاطر بیشتری نسبت به برگزاری مراسم‌ها باشکوه و درخور این ایام اقدام کنیم.

وی همچنین به بهبود وضعیت استان اصفهان در زمینه شیوع کرونا گفت: خوشبختانه بر اساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی اصفهان استان از وضعیت قرمز خارج شده و اکثر شهرستان‌ها در وضعیت نارنجی و زرد کرونا هستند.

معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان با بیان اینکه بر اساس با توجه به اعلام مراجع ذی صلاح برگزاری مراسم اربعین حسینی با در نظر گرفتن و رعایت پروتکل‌های بهداشتی در امامزادگان منعی ندارد، ابراز داشت: از این رو درب امامزادگان استان اصفهان در این ایام به روز زائران برای برگزاری مراسم اربعین باز است.

وی با اشاره به اینکه روند برگزاری برنامه‌های روز اربعین در هر امامزاده با توجه به برنامه‌های هیئات تدوین شده است، گفت: در بستر فضای مجازی نیز برنامه‌های امامزادگان در معرض دید عزاداران حسینی قرار خواهد گرفت.

حجت الاسلام روان ادامه داد: در شهرستان نیز بر اساس نظر ستاد مقابله با کرونا در هر شهرستان برنامه‌های اربعین حسینی اجرایی خواهد شد.

منبع : مهر

قم پرس منتظر دریافت اخبار و پیام های هموطنان عزیز می باشد.

آپلود عکس

دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید