کد خبر: 355385
۰
PNAZAR
نسخه چاپی

مس رفسنجان پدیده این فصل لیگ برتر خواهد بود

به گزارش قم پرس مهدی کیانی بعد از مصاف با سپاهان و شکست مس رفسنجان اظهار داشت: می‌دانستیم بازی سختی پیش رو داریم. سپاهان تیم خوبی است و بازیکنان آماده‌ای دارد. تیم ما هم خیلی خوب کار کرد اما بر اساس دو اشتباه فردی گل دریافت کردیم.

وی با بیان اینکه این برد را به مجموعه سپاهان تبریک می‌گویم افزود: شک نکنید پدیده امسال لیگ هستیم. اشتباهاتی در این بازی داشتیم اما بازی اول بود و با کمک مجموعه مس به روزهای خوبمان بر می‌گردیم.

کاپیتان تیم مس رفسنجان ادامه داد: برنامه‌ریزی این بود بازی را نگه داریم و هرچه زمان از مسابقه می‌گذرد بتوانیم عملکرد خوبی داشته باشیم. حتی گل هم به ثمر رساندیم اما نمی‌دانم واقعاً آفساید بود یا آن گل به درستی به ثمر رسید.

اگر گل مردود نمی‌شد به گل‌های بیشتری می‌رسیدیم

وی تاکید کرد: اگر آن گل مردود اعلام نمی‌شد می‌توانستیم به گل‌های بیشتری برسیم. فوتبال همین است و جذابیت‌های آن در واقع همین اتفاقات به وجود می‌آورد.

کیانی در خصوص دوران حضور خود در سپاهان ابراز داشت: خاطرات زیادی در نقش جهان دارم. این ورزشگاه را در دوران بازی خود دوست داشتم و همیشه از آن به عنوان دوران خوبی یاد می‌کنم اما جای هواداران خیلی خالی است.

جای خالی انصاری احساس می‌شود

وی تصریح کرد: دوست داشتیم هواداران در این دیدار حضور داشتند و برابر سپاهان با حضور تماشاگران مسابقه می‌دادیم. امیدوارم مسئولان هماهنگی‌های لازم را انجام دهند تا هواداران در ورزشگاه حاضر شوند.

هافبک تیم فوتبال مس رفسنجان با اشاره به مصدومیت محمد انصاری اظهار داشت: مصدومیت محمد ناراحت کننده بود. آن صحنه از نظر روانی در تیم تأثیر گذار بود. هر چه تلاش کردیم به بازی برگردیم ممکن نشد. امیدوارم انصاری زودتر به بازی‌ها برگردد چرا که جای او بسیار خالی است.

منبع : مهر

قم پرس منتظر دریافت اخبار و پیام های هموطنان عزیز می باشد.

آپلود عکس