کد خبر: 357871
۰
PNAZAR
نسخه چاپی

تازه‌ترین دروغ شاخدار ضد انقلاب علیه حجت‌الاسلام رئیسی و شهید فخری زاده

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، رسانه‌ها و شبکه‌های ماهواره‌ای فارسی زبان طی چند روز گذشته دور جدیدی از دروغ پردازی‌های خود علیه ایران را آغاز کردند.

در یکی از دروغ‌ها مربوط به بی بی سی فارسی بود که مصاحبه فریدون عباسی رئیس سابق سازمان انرژی اتمی را تحریف کرد. در این مصاحبه تحریف شده ادعا شده بود که شهید فخری زاده با وجود فتوای رهبر انقلابب در مخالفت سلاح هسته‌ای درحال تولید سیستم برای این کار بوده است.

تازه‌ترین دروغ ضد انقلاب علیه حجت‌الاسلام رئیسی و شهید فخری زاده

این دروغ درحالی است که عباسی به صراحت در پاسخ به خبرنگار ایران می‌گوید که فعالیت‌های دفاعی شهید فخری زاده منجر به راه‌اندازی سازمان پژوهش‌های نوین دفاعی شد.

* دروغ شاخدار اینترنشنال

دروغ دیگر، اما به ایران اینترنشنال و تحریف سخنان رئیس جمهور اختصاص داشت. این رسانه سعودی درحالی در روز‌هایی که کشور ما به واسطه خشکسالی و سوءتدبیر با مشکلات آب روبرو است مدعی شد که آیت الله رئیسی به کشور‌های اکو پیشنهاد ارسال آب کرده است!

تازه‌ترین دروغ ضد انقلاب علیه حجت‌الاسلام رئیسی و شهید فخری زاده

هرچند که این رسانه مدعی شد که خبر را از روی رسانه دیگر منتشر کرده، اما مراجعه به اصل فیلم نشان می‌دهد که رئیس جمهور صراحتاً درخواست داده: ... پروژه‌های انتقال آب از کشور‌های عضو اکو به کشور‌های متقاضی ایران در دستور کار این سازمان قرار گیرد.

منبع: فارس

انتهای پیام/

قم پرس منتظر دریافت اخبار و پیام های هموطنان عزیز می باشد.

آپلود عکس