کد خبر: 358168
۰
۰
نسخه چاپی

انتصاب رؤسای جدید حوزه ریاست و اداره آموزش دانشگاه باقرالعلوم(ع)

به گزارش پایگاه خبری دفتر تبلیغات اسلامی ( تبلیغ نیوز )، بر اساس حکم صادره توسط حجت‌الاسلام والمسلمین شمس الله مریجی «رئیس دانشگاه باقرالعلوم (ع)»، سید ابوالفضل موسوی صدیق به‌عنوان «رئیس دفتر حوزه ریاست و روابط عمومی» منصوب شد.

همچنین با حکم صادره توسط محمدستوده «معاون آموزشی و فرهنگی دانشگاه باقرالعلوم(ع)»، سید محمدحسین بهشتی نیز به‌عنوان «رئیس اداره آموزش و تحصیلات تکمیلی این دانشگاه» معرفی شد.

در حکم صادرشده توسط رئیس دانشگاه باقرالعلوم(ع)، از زحمات متعهدانه محمدرضا مددی در دوره سرپرستی حوزه ریاست و روابط عمومی و سید ابوالفضل موسوی صدیق در مدت مسئولیت رئیس اداره آموزش و تحصیلات تکمیلی قدردانی شده است.

بر اساس این گزارش، در مراسم معارفه‌ای که به همین مناسبت در نشست شورای مدیران دانشگاه باقرالعلوم(ع) برگزار شد، حجت الاسلام والمسلمین مریجی با قدردانی از تلاش‌های صورت گرفته توسط مدیران حوزه آموزش و سرپرستی حوزه ریاست اظهار داشت: آموزش، پیشانی دانشگاه است و ضرورت دارد با یک همدلی و هم‌افزایی امور مربوطه را پیش برد.

وی با اشاره به ظرفیت‌های علمی دانشگاه باقرالعلوم(ع) و انتظاراتی که نهادهای مختلف از این دانشگاه دارند، گفت: در برخی بخش‌ها این دانشگاه به لحاظ علمی، نقطه امید دستگاه‌های اجرایی به شمار می‌رود و باید تمام تلاش‌ها را برای حفظ و ارتقاء این جایگاه علمی بکار بگیریم.

رییس دانشگاه باقرالعلوم(ع) در بخشی از سخنان خود نیز با اشاره به روایتی از امیرالمؤمنین علی (ع) که فرمودند: «مَنْ نَظَرَ فِی عَیْبِ نَفْسِهِ اشْتَغَلَ عَنْ عَیْبِ غَیْرِهِ» تصریح کرد: اگر چه ظاهر این روایت مربوط به وارسی شخصی در بعد اخلاقی و تربیتی است، اما می توان از آن بهره سازمانی نیز گرفت و آن این است که، هر بخشی از مجموعه تلاش کند تا امور مربوط به خود را به خوبی وارسی کرده و عیوب آن را برطرف کند؛ نتیجه آن این می شود که یک مجموعه توانسته است کارا تر و اثرگذارتر باشد.

وی خاطرنشان کرد: اگر هر کدام توجه به نواقص دیگری نماید، نه تنها به حل مشکل منتهی نمی شود، بلکه در تمام مجموعه اختلال ایجاد می شود.

قم پرس منتظر دریافت اخبار و پیام های هموطنان عزیز می باشد.

دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید