کد خبر: 363489
۰
۰
نسخه چاپی

بازدید استاندار قم از واحد نمونه مرغداری تخم گذار در روستای صرم

استاندار قم از مرغداری مکانیزه نمونه کشوری با ۶۰ هزار قطعه مرغ تخمگذار در روستای صرم بازدید کرد.

بازدید استاندار قم از واحد نمونه مرغداری تخم گذار در روستای صرم

به گزارش قم پرس: روابط عمومی استانداری قم سید محمد تقی شاهچراغی استاندار قم با حضور در یک واحد مرغداری نمونه کشوری که در رسته مرغ تخمگذار فعالیت می کند، اظهار کرد: حمایت از تولیدات بروز و سلامت محور در زمینه تامین ارزاق عمومی را در دستور کار جهاد کشاورزی دانست.

استاندار قم با تقدیر از فرآیند مکانیزه تولید تخم مرغ در این واحد 60 هزار قطعه ای، اضافه کرد: وجود زنجیره های کامل محصولات دام و طیور در واحد های دامپروری مورد توجه است و باید امکانات و زیربنای لازم برای این امر فراهم شود.

شاهچراغی در حاشیه بازدید میدانی از خط تولید این مجموعه، با اشاره به اهمیت رعایت مسائل بهداشتی در تولید محصولات و ارزاق عمومی افزود: ارتقاء سطح فعالیت واحد های تولید دام و طیور در قم بر اساس استانداردهای ملی امری مهم است که باید از تمام توان و ظرفیت استان در این جهت بهره بریم.

وی به برنامه های مدیریت استان در راستای حمایت از تولیدات بویژه تولید محصولات کشاورزی و دام و طیور اشاره کرد وگفت: نظام مسایل استان در این زمینه تهیه شده است و با تمام تلاش برای رفع موانع در مسیر تولید اقدام می کنیم.

استاندار قم همچنین با بیان لزوم ورود نیروهای جوان و خلاق و با تفکرات بروز به این عرصه، خاطرنشان کرد: با توجه به ضرورت تامین مایحتاج عمومی وجود مجموعه های فعال و پویا امری حیاتی است.

گفتنی است در این بازدید مسائلی چون: تسهیلات بانکی، حمایت از مرغداری در زمان بحران ها و شیوع بیماری های واگیر دار چون آنفولانزا و تامین نهاده از سوی این واحد مطرح شد.

دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید