کد خبر: 373839
۰
PNAZAR
نسخه چاپی

اتفاقات مجمع فدراسیون کشتی مورد تایید نیست

به گزارش قم پرس، هاشم اسکندری با اشاره به این موضوع که هیچ فدراسیونی نباید عدالت را زیر پا بگذارد اظهار کرد: در ماه‌های اخیر شاهد زیر سوال بردن اقدامات نهاد عالی ورزش کشور و مدیران این وزارتخانه توسط یکی از فدراسیون‌های ورزشی بودیم که این مسئله در صورت تداوم می‌تواند منجر به رنجش و بی‌اعتمادی جامعه نسبت به مدیران ورزش کشور شود.

وی افزود: روز شنبه اتفاقاتی در مجمع فدراسیون کشتی رخ داد که مورد تایید هیچ یک از افراد داخل و بیرون ورزش کشور نیست.

اسکندری ادامه داد: در ورزشی که صفت اخلاق‌مداری سرلوحه امور است، متولیان رشته نباید شان خود و فدراسیون را تنزل دهند و مسائلی نسبت به رئیس مجمع مطرح کنند که منجر به رنجش جامعه ورزش شود. همه ما سید محمد پولادگر را به عنوان مدیری توانمند و شایسته در ورزش کشور می‌شناسیم که افتخارات بسیاری را در فدراسیون تکواندو رقم زده و پس از دو دهه حضور تاثیرگذار، به عنوان معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای مشغول خدمت است.

رییس فدراسیون بولینگ و بیلیارد خاطرنشان کرد: دکتر سجادی به عنوان وزیری شایسته و آگاه به امور زمام وزارت ورزش را در اختیار دارد و از تمامی مسائل از جمله موانع، تهدیدها و فرصت‌های جامعه ورزش مطلع است.

وی اظهار داشت: فدراسیون‌های ورزشی به عنوان متولیان امر و در تبعیت از وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک، می‌بایست مروجان اصول اساسی و نهادینه ورزش کشور باشند و نباید بذر بی‌اعتمادی و ناامیدی را به جامعه تسری و گسترش دهند.

اسکندری افزود: اعضای مجمع فدراسیون کشتی که نام قهرمانان‌شان با پهلوانی گره خورده است به خوبی آگاه هستند که رفتار و سخنان نسنجیده در شرایط کنونی می‌تواند تاثیرات منفی و نامناسبی را در طولانی مدت پدید آورد. شاید اگر از همان ابتدا مماشات با برخی افراد صورت نمی‌پذیرفت شاهد اتفاقات روز گذشته نبودیم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم همکاران گرامی در فدراسیون‌ها و دیگر نهادهای ورزشی موضع خود را مشخص کنند تا از هر گونه رفتار، سخنان و شیوه‌های نسنجیده برای بودجه بیشتر خودداری کنند و اجازه بدهند تا متولیان امر در نهادهای عالی با عدالت و نکات برنامه‌ریزی شده بخش پویا و مردمی ورزش را اداره کنند.

منبع : مهر

قم پرس منتظر دریافت اخبار و پیام های هموطنان عزیز می باشد.