کد خبر: 374044
۰
PNAZAR
نسخه چاپی

رقیبان دشواری در مسابقات جهانی داریم/ از هیچ تیمی نمی‌ترسیم

به گزارش قم پرس شنبه شب مراسم قرعه کشی بیست و هشتمین دوره مسابقات هندبال قهرمانی مردان جهان در لهستان برگزار شد. پس از قرعه‌کشی رقابت‌های قهرمانی جهان تیم ملی ایران در گروه A با تیم‌های اسپانیا، مونته‌نگرو و شیلی هم گروه شد.

وسلین وویوویچ سرمربی تیم ملی هندبال ایران در مورد قرعه تیم ملی ایران در مسابقات قهرمانی جهان اظهار کرد: حریفان بسیار قدرتمندی در گروهمان داریم، اما تلاش می‌کنیم نتایج خوبی را در رقابت‌های قهرمانی جهان کسب کنیم.

وی افزود: اسپانیا تیم اصلی و به نوعی گل سرسبد گروه ما به شمار می‌رود. مونته‌نگرو تیم ملی فوق‌العاده‌ای دارد و سورپرایز بزرگ آخرین دوره مسابقات قهرمانی اروپا بود. شیلی هم در ادوار مختلف مسابقات جهانی حضور داشته است، اما ما از هیچ تیمی نمی‌ترسیم و با قدرت به مصاف تیم‌های حریف می‌رویم.

سرمربی تیم ملی هندبال ایران در پاسخ به این پرسش که تا چه اندازه امیدوار به صعود از گروه است؟ گفت: کار بسیار دشواری است اما نشدنی نیست.

وویوویچ در پایان در مورد مصاف تیم ایران با تیم ملی کشورش (مونته‌نگرو) در این رقابت‌ها هم گفت: ناراحتم که مقابل مونته‌نگرو قرار می گیرم اما نباید فراموش کرد که این ورزش است.

به گزارش قم پرس بیست و هشتمین دوره مسابقات قهرمانی جهان مردان از ۱۲ تا ۲۹ ژانویه ۲۰۲۳ (۲۲ دی لغایت ۹ بهمن ۱۴۰۱) به میزبانی مشترک لهستان و سوئد برگزار می‌شود.

منبع : مهر

قم پرس منتظر دریافت اخبار و پیام های هموطنان عزیز می باشد.