کد خبر: 375850
۰
۰
نسخه چاپی

برپایی نمایشگاهی از شهدا در سطح شهر قم با رونمایی از تابلوهای جدید معابر

رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر قم گفت: تابلوهای جدید معابر و کوچه‌ها مزین به نام، تصویر و کیو آر کد حاوی اطلاعات درباره آن شهید بوده که دومین مرحله از اجرای این طرح روز پنجشنبه با رونمایی از 200 تابلو برگزار می‌شود.

برپایی نمایشگاهی از شهدا در سطح شهر قم با رونمایی از تابلوهای جدید معابر

به گزارش قم پرس: سید مجتبی سبحانی ثابت با اشاره به اینکه نام‌گذاری و تعریف تابلوهای جدید شوارع و معابر با اسم و تصاویر شهدا از دو سال گذشته آغازشده است، اظهار کرد: برای اجرایی شدن این طرح جلسات خوبی با پیشکسوتان جنگ در سطح استان برگزار شد و طراحی به تصویب رسید.

وی ادامه داد: تابلوهای جدید با کیو آر کد طراحی‌شده تا همشهریان اطلاعاتی درباره هر شهید کسب کنند که قسمت اول این تابلوها در سال گذشته با حضور مسئولان کشوری و استانی رونمایی و ۱۶۰ تابلو به شکل زیبایی آماده و نصب شد و در حال حاضر ۲۰۰ تابلوی جدید مزین شده به نام و تصاویر شهدا و کیو آر کد آماده‌شده که در معابر و کوچه‌ها نصب خواهد شد.

رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر قم با اشاره به اینکه این تابلوها در واقع نمایشگاه‌هایی درباره شهدا را در سطح شهر ایجاد می‌کنند، گفت: مقام معظم رهبری درباره انجام کارهای فرهنگی به‌ویژه فعالیت‌های بصری درباره شهدا تأکید دارند و این طرح در راستای فرمایش ایشان در قم اجراشده است.

وی ضمن تقدیر از تلاش‌های صورت گرفته در سازمان زیباسازی، اداره کل ارتباطات و دیگر مجموعه‌های شهرداری و همکاری شورای شهر برای اجرایی شدن این طرح خاطرنشان کرد: دومین برنامه رونمایی از این تابلوها روز پنجشنبه ساعت ۸ صبح در گلزار شهدا طی مراسمی با حضور جمعی از مسئولین و خانواده‌های معظم شهدا برگزار خواهد شد و به والدین شهدایی که در قید حیات هستند نیز سند هویتی درباره نام‌گذاری کوچه و معبر به‌عنوان یادگاری اهدا می‌شود.

انتهای پیام/****ع

دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید