کد خبر: 379301
۰
PNAZAR
نسخه چاپی

اقدام علیه امنیت ملی در دستور کار معاندین قرار دارد

آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی در خطبه‌های نماز جمعه اراک با تقدیر از نقش نیروهای نظامی و امنیتی در برقراری نظم و امنیت، گفت: نیروهای نظامی، امنیتی، سپاه و بسیج عامل اقتدار نظام و افتخار ملت و کشور در مواجه با ناامنی‌ها هستند و این نقش بازدارنده در مدیریت حوادث اخیر کاملاً مشهود است.

امام جمعه اراک تأکید کرد: ۲۶۰ کانال ماهواره‌ای علیه ایران اسلامی برنامه تهیه می‌کنند و سوءاستفاده از فضای مجازی و اقدام علیه امنیت ملی در دستور کار معاندین قرار گرفته است.

وی تصریح کرد: ممکن است در همه جای دنیا حادثه‌ای رخ دهد اما دشمنان با سوءاستفاده از اتفاقی که هنوز در دست بررسی است همه توان خود را بسیج کرده‌اند تا از همه نیروهای نظامی و امنیتی کشور انتقام بگیرند.

آیت الله دری نجف آبادی افزود: خانم خبرنگار در فلسطین شهید می‌شود و فعال سیاسی، خاشقچی با آن وضعیت کشته می‌شود و هیچ واکنشی نسبت به این اتفاقات روی نمی‌دهد، اما در جمهوری اسلامی از کوچک‌ترین فرصتی برای ضربه زدن به اسلام و انقلاب استفاده می‌کنند.

وی با اشاره به پایبندی ملت ایران همواره به آرمان‌ها و ارزش‌های اسلامی و انقلابی، ادامه داد: برمبنای تعالیم اسلامی تا کنون در مقابل اغتشاشگران و برهم زنندگان نظام عمومی برخورد حکیمانه صورت گرفته است اما صبر مردان خدا حدی دارد.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی با اشاره به اینکه اعتراض با اغتشاش تفاوت دارد، تصریح کرد: در اغتشاشات روزهای گذشته برخی افراد قصد تخریب اموال عمومی و آسیب زدن به نیروهای نظامی و امنیتی داشتند، این اقدامات اعتراض نیست و انتظار برخورد قاطعانه با اغتشاشگران را داریم.

آیت الله دری نجف آبادی گفت: رویدادهایی مانند عضویت ایران در شانگهای، سخنرانی رئیس جمهوری در نیویورک و مجمع عمومی سازمان ملل رویدادهایی هستند که بیانگر اقدار و عظمت ایران اسلامی در جامعه جهانی است. علاوه بر اینها در هفته گذشته پیاده روی با عظمت اربعین حسینی را پشت سرگذاشتیم که با شکوه برگزار شد.

وی با یادآوری مجاهدت رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس عنوان کرد: ارزش‌های دفاع مقدس نمادی از فرهنگ عاشورا و دفاع مقدس امتداد راه عاشورای حسینی است.