کد خبر: 401008
۰
PNAZAR
نسخه چاپی

آمادگی بنیاد امام رضا(ع) برای انتشار کتاب خاطرات شهید علیخانی

به گزارش قم پرس مرتضی سعیدی زاده مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا (ع) بعد از ظهر سه‌شنبه به همراه معاونان فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه در منزل شهید مدافع حرم شهید حسین علیخانی حضور یافتند.

سعیدی زاده در این دیدار در گفتگو با خانواده شهید مدافع حرم شهید علیخانی اظهار کرد: شهدا چراغ راه حرکت مردم هستند و نباید اجازه داد این ایثار و فداکاری به فراموشی سپرده شود.

وی افزود: استان کرمانشاه نیز از جمله استان‌هایی است که در خط مقدم هشت سال دفاع مقدس قرار داشته و شهدای بسیاری را تقدیم انقلاب اسلامی ایران کرده است.

مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا (ع) با اشاره به اینکه کتاب زندگینامه شهید علیخانی در حال تهیه است، تصریح کرد: بنیاد بین المللی امام رضا (ع) آمادگی دارد تا در مسیر جمع آوری، کتابت و انتشار همراهی و همکاری لازم را داشته باشد.

سعیدی زاده بیان کرد: بنیاد بین المللی امام رضا (ع) همواره در مسیر شهدا گام خواهد برداشت.

وی خاطر نشان کرد: از خانواده شهید مدافع حرم شهید علیخانی دعوت می‌شود تا در اختتامیه جشنواره امام رضا (ع) که اردیبهشت سال آینده در مشهد مقدس برگزار می‌شود، حضور پیدا کنند.

گفتی است، در پایان این دیدار پرچم منقش به حدیث امام رضا (ع) و تمثال شهید حسین علیخانی از سوی آستان قدس رضوی به خانواده این شهید والا مقام اهدا شد.

دبیرسرویس: #میثم_عربی

قم پرس منتظر دریافت اخبار و پیام های هموطنان عزیز می باشد.