کد خبر: 342253
۰
PNAZAR
نسخه چاپی

اجتماع بزرگ رای اولی‌های تهران در فرهنگسرای خاوران

به گزارش قم پرس، به نقل از روابط عمومی مراکز فرهنگی هنری منطقه ۱۵، اسماعیل قضاتلو رییس فرهنگسرای خاوران با اعلام این خبر گفت: پیرو فرموده مقام معظم رهبری در دعوت از تمامی آحاد ملت برای شرکت در انتخابات و حساسیت موضوع انتخابات ۱۴۰۰، اجتماع رای اولی‌های تهران را با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی با حضور حاج حسین یکتا، حجت الاسلام حمیدرضا مهدوی ارفع، حسین حقیقی خواننده ارزشی کشور و جمع کثیری از دانش آموزان سراسر تهران برگزار می‌کنیم.

رئیس فرهنگسرای خاوران در ادامه افزود: مخاطبان ویژه این برنامه جوانانی هستند که برای اولین بار در تعیین سرنوشت ایران آباد مشارکت خواهند کرد و قطعاً شور و هیجان این جوانان در مشارکت دیگر گروه‌های جامعه برای شرکت در انتخابات موثر خواهد بود.

قضاتلو در پایان گفت: جشن تکلیف «رای اولی‌ها» با برگزاری ویژه برنامه‌هایی همچون کرسی آزاد اندیشی، اجرای موسیقی زنده و سخنرانی؛ با مشارکت اتحادیه انجمن‌های دانش آموزی شهر تهران روز چهارشنبه ۱۹ خرداد ساعت ۱۸ در سالن سه هزار نفری فرهنگسرای خاوران برگزار خواهد شد.

فرهنگسرای خاوران در خیابان خاوران سه راه هاشم آباد واقع شده و علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره تلفن ۳۳۷۰۱۰۰۰ تماس بگیرند.

منبع : مهر

قم پرس منتظر دریافت اخبار و پیام های هموطنان عزیز می باشد.

آپلود عکس