کرونا جان چهار بوشهری دیگر را گرفت

به گزارش ایرنا، دکتر سعید کشمیری روز پنجشنبه به رسانه‌ها اعلام کرد: جانباختگان امروز کرونا در بوشهر یک خانم ۵۴ ساله با سابقه بیماری دیابت و سه مرد ۵۵ تا ۸۳ سال با سابقه بیماری زمینه‌ای قلبی عروقی، دیابت و بیماری ریوی بودند.

وی با بیان اینکه بر اساس آخرین گزارش سامانه ماسک از امروز شهرستان بوشهر نیز در وضعیت قرمز کرونایی قرار گرفته است، افزود: امروز تعداد بیماران بستری در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان به ۴۹۰ نفر رسید.

کشمیری اضافه کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۱۱۹ بیمار جدید در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری‌ شدند که از این تعداد ابتلای ۷۳ مورد به کرونا، قطعی است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر ادامه داد: ۴۹ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های این استان بستری هستند که از این شمار ۱۳ نفر در وضعیت حاد بیماری کووید ۱۹ قرار دارند.
وی گفت: در شبانه‌روز گذشته ۱۱۳ بیمار نیز باحال عمومی خوب از بیمارستان‌های استان بوشهر ترخیص شده‌اند، که از این تعداد ۹۱ نفر از آنها مثبت قطعی بوده‌‎اند.
کشمیری یادآور شد: از آغاز شیوع کرونا تاکنون ۵۸ هزار و ۸۱۵ نفر در استان بوشهر به این ویروس مبتلا شده‌اند.

در آخرین رنگ‌ بندی کرونایی، شهرستان‌های گناوه، تنگستان، عسلویه، کنگان، جم، دشتستان و دشتی و بوشهر در وضعیت قرمز قرار دارند و شهرستان‌های دیلم و دیر نارنجی هستند.

منبع : ایرنا

قم پرس منتظر دریافت اخبار و پیام های هموطنان عزیز می باشد.

آپلود عکس

دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید