کد خبر: 351309
۰
۰
نسخه چاپی

رئیس‌جمهور در پیامی درگذشت مادر شهیدان حق‌گویان را تسلیت گفت

به گزارش قم پرس، حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور در پیامی با تسلیت درگذشت حاجیه خانم «صغری حاجی علی نقی» مادر بزرگوار شهیدان محمدحسن، احمد و محمدرضا حق گویان و همسر فداکار شهید حاج صادق حق گویان،نوشت: این شیرزن مومنه که با تقدیم این سرمایه های ارزشمند در راه سربلندی و عظمت اسلام و ایران، صبورانه رنج فقدان عزیزان دلاورش را بر دوش کشید، همواره یاد و نام او در تاریخ پرافتخار ایران اسلامی باقی خواهد بود.

متن پیام او به این شرح است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

انالله و انا الیه راجعون

درگذشت حاجیه خانم صغری حاجی علی نقی مادر بزرگوار شهیدان والا مقام «محمدحسن،احمد و محمدرضا حق گویان» و همسر فداکار شهید معظم«حاج صادق حق گویان» موجب تألم خاطر شد.

این شیرزن مؤمنه که در سایه ارادت خالصانه به خاندان امامت و ولایت عمر باعزت خود را وقف تربیت فرزندانی شجاع، انقلابی و مبارز نمود و با تقدیم این سرمایه های ارزشمند در راه سربلندی و عظمت اسلام و ایران، صبورانه رنج فقدان عزیزان دلاورش را بر دوش کشید،همواره یاد و نام او در تاریخ پرافتخار ایران اسلامی باقی خواهد بود.

اینجانب مصیبت وارده را به خانواده محترم آن مرحومه مغفوره و مردم شهید پرور استان همدان تسلیت می گویم و از درگاه ایزد رحمان برای ایشان رحمت واسعة الهی و همجواری با فرزندان شهیدش و برای عموم بازماندگان صبر و سلامت مسألت دارم.

سید ابراهیم رئیسی

رئیس جمهوری اسلامی ایران

منبع : مهر

قم پرس منتظر دریافت اخبار و پیام های هموطنان عزیز می باشد.

آپلود عکس

دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید