کرونا هفت خانواده دیگر را در استان همدان سیاهپوش کرد

دکتر «محمد طاهری» روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: همچنین با شناسایی ۷۴۹ جدید مبتلا به کووید ۱۹ در این استان، مجموع بیماران بستری مثبت به ۲۶ هزار و ۵۱۴ و بیماران سرپایی مثبت به ۸۰ هزار و ۷۳۰ نفر رسید.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان اظهار داشت: تعداد مراجعان سرپایی به اورژانس بیمارستان‌های استان با علائم تنفسی مشکوک به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته یک هزار و ۲۵۴ مورد بود که ۲۳۹ نفر از مراجعان به بیمارستان ها در بخش عادی بستری شدند.

طاهری اضافه کرد: ۲۲ بیمار مبتلا به کرونا در بخش آی.سی.یو مراکز درمانی استان بستری هستند و در مجموع وضعیت جسمی ۶۳ بیمار بستری در بیمارستان های استان وخیم گزارش شده است.

وی درباره آخرین وضعیت بیماران کرونایی در شهرستان‌های استان نیز گفت: شمار بیماران کرونایی بستری(از ابتدای همه گیری ویروس کرونا تاکنون) در بیمارستان‌های اسدآباد یک هزار و ۳۴۹، بهار یک هزار و ۳۴۹، تویسرکان یک هزار و ۴۰۱، رزن یک هزار و ۵۴، درگزین ۳۴۸، فامنین ۳۷۹ و کبودراهنگ یک هزار و ۳۶۰ نفر است.

طاهری خاطر نشان کرد: همچنین تاکنون پنج هزار و ۴۴ نفر در ملایر، سه هزار و ۳۲۴ نفر در نهاوند و۱۰ هزار و ۳۳۰ نفر نیز در شهرستان همدان به ویروس کرونا مبتلا و بستری شده اند.

به گزارش ایرنا، از مجموع ۱۰ شهرستان استان همدان، فامنین و تویسرکان در وضعیت نارنجی و مابقی شهرستان ها در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارند.

منبع : ایرنا

قم پرس منتظر دریافت اخبار و پیام های هموطنان عزیز می باشد.

آپلود عکس

دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید