کد خبر: 353747
۰
PNAZAR
نسخه چاپی

شب بخیر آمریکا و تحلیل مدیریت ناکارآمد در آمریکا

به گزارش قم پرس به نقل از روابط عمومی شبکه پنج سیما، برنامه «شب بخیر آمریکا» ساعت ۲۱ روز دوشنبه ۵ مهر با حضور یک مدرس دانشگاه به تبیین و تحلیل مدیریت ناکارآمد دولت آمریکا در مواجهه با بحران های طبیعی می پردازد.

«شب بخیر آمریکا» در این قسمت، میزبان محسن اسلامی استاد روابط بین الملل دانشگاه تربیت مدرس خواهد بود تا در خصوص شیوه مدیریت بلایای طبیعی در آمریکا و اعتراضات گسترده مردمی گفتگو کند.

«شب بخیر آمریکا» در هر برنامه یکی از موضوعاتی که نشانگر قدرت رو به افول آمریکاست را به تصویر می کشد. برای مثال وقتی از حقوق نقض شده اقلیتها در امریکا بحث می شود، این برنامه با تهیه گزارش های مستند، گفتگو با کارشناسان حاضر در برنامه، مهمانان اینترنتی، این موضوع مهم را تبیین و تحلیل می کند و مصادیق آن را برای مخاطبان تشریح خواهد کرد.

برنامه گفتگو محور «شب بخیر آمریکا» با بخش های متنوعی نظیر موشن گرافی موضوع و محورها، گفتگو با کارشناسان داخل استودیو، ارتباط اینترنتی در بستر فضای مجازی با کارشناسان خارجی قصد دارد، موضوع های مطرح شده در برنامه را برای مخاطبان تبیین و تحلیل کند.

همچنین تهیه میان برنامه از دبیران سرویس های سیاسی و بین الملل رسانه ها، معرفی یک کتاب درباره افول قدرت آمریکا از جمله بخش های دیگر این برنامه است که همراه با حضور یک کارشناس در استودیو، تحلیل و واکاوی خواهد شد.

برنامه «شب بخیر آمریکا» کاری از گروه اقتصاد شبکه پنج سیما است که در ۲۶ قسمت ۴۰ دقیقه ای به تهیه کنندگی اصغر بالسینی و با اجرا و کارشناسی مراد عنادی تهیه و تولید می شود.

منبع : مهر

قم پرس منتظر دریافت اخبار و پیام های هموطنان عزیز می باشد.

آپلود عکس