کد خبر: 354686
۰
۰
نسخه چاپی

پویش رسانه‌ای من واکسن می‌زنم در حوزه‌های علمیه خواهران اجرا می‌شود

اداره رسانه و فضای مجازی حوزه‌های علمیه خواهران پویش رسانه‌ای من واکنس می‌زنم را برگزار می‌کند

پویش رسانه‌ای من واکسن می‌زنم در حوزه‌های علمیه خواهران اجرا می‌شود

به گزارش روابط عمومی مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران پیرو تاکید مدیر محترم حوزه های علمیه خواهران در خصوص واکسینه شدن طلاب خواهر در برابر ویروس منحوس کرونا و به منظور تبعیت از فرمایشات مقام معظم رهبری و حمایت از کادر خدوم و پرتلاش درمان پویش «#من‌واکسن_میزنم» اجرا خواهد شد.

در این پویش رسانه ای مجموعه تولیدات کوتاه در قالب های رئال گرافیک، موشن و کمیک با استفاده از ظرفیت‌های رسانه‌ای داخلی تهیه و در فضای مجازی منتشر می‌شود.

باتوجه به اینکه در حال حاضر هیچ گونه کمبودی در زمینه تزریق واکسن وجود ندارد امید است در راستای ایمنی سازی افراد و جامعه با محوریت ارتقای سطح سلامت و مقابله با شیوع ویروس منحوس کرونا و رسیدن هرچه سریعتر به ایمنی جمعی ،تمامی طلاب خواهر در این پویش شرکت و همچنین از سایر اعضا خانواده و دوستان و اقوام نیز برای پیوستن به این اقدام اجتماعی دعوت نمایند تا گامی در جهت قطع زنجیره انتقال ویروس و ارتقاء سلامت جامعه بردارند .

با توجه به تاثیر و اثرگذاری فضای مجازی و شبکه های اجتماعی بر روند زندگی مردم، طلاب علاقمند و توانمند نسبت به تولید آثار کوتاه رسانه‌‌ای در این باره اقدام نمایند.

علاقمندان میتوانند تولیدات خود را برای انتشار حداکثری به آدرس @fazayemajazi در پیام رسان ایتا ارسال کنند.

دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید