کد خبر: 357320
۰
۰
نسخه چاپی

تمدید مهلت ثبت نام در دوره‌های تربیت محقق تا پایان آبان

مهلت ثبت نام در چهارمین دوره تربیت محقق و نخستین دوره تربیت محقق خانواده ویژه اساتید و طلاب شاغل به تحصیل و فارغ‌التحصیل سطح ۳ و ۴ و سایر رشته‌های مجاز تا ۳۰ آبان تمدید شد.

تمدید مهلت ثبت نام در دوره‌های تربیت محقق تا پایان آبان

به گزارش قم پرس:مهلت ثبت نام در چهارمین دوره تربیت محقق که از سوی معاونت پژوهش جامعه الزهرا سلام‌الله‌علیها برگزار می‌شود، تا ۳۰ آبان تمدید شد.

دوره‌های تربیت محقق به منظور ظرفیت‌سازی، پرورش استعدادهای پژوهشی محققان و رشد و بالندگی آنان در عرصه پژوهشگری ویژه اساتید و طلاب شاغل به تحصیل و فارغ‌التحصیل سطح ۳ و ۴ جامعه‌الزهرا سلام‌الله‌علیها و دیگر بانوان طلبه حوزوی در صورت داشتن ویژگی خاص و تأیید کمیسیون برگزار می‌شود.

در این دوره، ۸ حلقه پژوهشی شامل تفسیر و علوم قرآن، فقه و اصول، تبلیغ با گرایش حج، تعليم و تربیت اسلامی، تاریخ اسلام، فلسفه اسلامی، كلام اسلامی و مطالعات اسلامی زنان تشکیل می‌شود.

علاقه مندان می‌توانند در دوره‌های هم‌سو با رشته تحصیلی خود ثبت نام کنند و در موارد خاص، منوط به تأییديه کمیسیون است.

برگزاری نخستین دوره تربیت محقق خانواده از دیگر برنامه‌های ممتاز معاونت پژوهش جامعه الزهرا سلام‌الله‌علیها است که در دستور کار قرار گرفته است.

این دوره همراه با سیر مطالعاتی و آموزش‌های کاربردی ویژه بانوان طلبه است و حجت‌الاسلام والمسلمین حسین رضائیان بیلُندی به تبیین سرفصل‌ها می‌پردازد.

اساتید، طلاب شاغل به تحصیل و یا فارغ التحصیلان سطح دو، سه و چهار رشته‌های تحصیلی «تعلیم و تربیت اسلامی»، «مشاوره خانواده با رویکرد اسلامی»، «مطالعات اسلامی زنان» و سایر رشته‌های مرتبط می‌توانند در این دوره ثبت نام کنند.

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام در این دوره‌ها شامل تکمیل فرم ثبت نام از طریق سامانه https://pajohesh.jz.ac.ir، ارائه آخرين مدرك تحصيلی يا گواهی اشتغال به تحصيل در زمان مصاحبه علمی و ارائه مستندات پژوهشی ذکر شده در فرم ثبت نام در زمان مصاحبه علمی است.

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر روزهای شنبه تا پنجشنبه ساعت ۸ تا ۱۲ با شماره ۳۲۱۱۲۴۲۸ تماس بگیرند.

تمدید مهلت ثبت نام در دوره‌های تربیت محقق تا پایان آبان

دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید