مردم شوش برای تزریق واکسن کرونا تعلل نکنند

فیض‌الله دیناروند در گفت‌وگو با خبرنگار مهر از تزریق ۱۶۸ هزار و ۵۴۹ دُز واکسن در این شهرستان خبر داد و اظهار کرد: از این تعداد، ۸۸ هزار و ۱۱۲ دُز نوبت اول و ۷۰ هزار و ۷۸۱ دُز نوبت دوم است.

وی با اشاره به اینکه تاکنون ۹ هزار و ۶۴۷ هزار دُز نیز واکسن در نوبت سوم به گروه‌های دارای اولویت تزریق شده افزود: از زمان آغاز واکسیناسیون تا کنون هیچ مشکلی در زمینه تعداد واکسن و مراجعه مردم برای دریافت و ارائه خدمات وجود نداشت.

سرپرست مرکز بهداشت شهرستان شوش اظهار کرد: در حال حاضر شهرستان شوش در وضعیت رنگ‌بندی آبی قرار گرفته و آمار بیماران بستری کرونایی صفر است.

دیناروند با اشاره به اینکه بهترین و مؤثرترین راه برای پیشگیری از ابتلاء به اومیکرون تزریق دوز سوم کروناست، یادآور شد: تزریق دوز سوم تا حدود ۸۰ درصد بر انواع شدید آن تأثیر دارد.

وی در ادامه بهترین سلاح مقابله با کرونا را واکسن دانست و تاکید کرد: مردم به شایعات منفی درباره واکسن کرونا توجه نکنند چون تنها سلاح ریشه کنی کرونا، واکسن است.

سرپرست مرکز بهداشت شوش گفت: شهروندان شوشی برای تزریق واکسن کرونا تعلل نکنند و هرچه سریع‌تر نسبت به تزریق واکسن کرونا اقدام کنند.

منبع : مهر

قم پرس منتظر دریافت اخبار و پیام های هموطنان عزیز می باشد.

آپلود عکس

دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید



کد امنیتی کد جدید