کد خبر: 361840
۰
۰
نسخه چاپی
معاون استاندار:

گسترش تجمعات در قم خطرآفرین است

به گزارش عصر چهارشنبه دانشگاه علوم پزشکی قم، احمد حاجی زاده در جلسه ستاد استانی کرونا با انتقاد از گسترش تجمعها در سطح استان افزود: اگر تجمع‌ها خطر آفرین است باید جمع شود و نباید گزینشی عمل شود.

وی با اشاره به طرح شهید سلیمانی افزود: هلال احمر و بسیج باید در اجرای این طرح کمک دانشگاه علوم پزشکی قم باشند تا کانون ویروس شناسایی شود.

حاجی زاده با انتقاد از وضعیت بانک‌های استان بیان داشت: اینکه در آمار گفته می‌شود، بانک‌ها دستورات بهداشتی را رعایت نمی‌کنند، قابل قبول نیست و باید از طریق سرپرستی بانک ها تذکر داده شود.

معاون استاندار قم تاکید کرد: در موضوع کرونا نباید لحظه ای غفلت کنیم و باید همیشه حساسیت داشته باشیم.

وضعیت کرونایی قم که از ۲۳ تیرماه امسال به رنگ قرمز، از ۲۰ شهریورماه به رنگ نارنجی و از ۳۰ خبرنگارماماه به رنگ زرد درآمده بود، از روز ۵ آذرماه جاری به رنگ آبی درآمد.

شهروندان برای طرح هرگونه پرسش درباره ویروس کرونا می‌توانند با شماره تلفن‌های ۴۰۳۰، ۳۱۳۶ و ۱۹۰ تماس بگیرند و برای کسب آخرین خبرهای دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی قم، به کانال آن به نشانی webdaqom@ در فضای مجازی و یا تارنمای آن به نشانی اینترنتی www.muq.ac.ir مراجعه کنند.

همه ایرانیان می‌توانند به‌منظور تعیین زمان‌بندی و نوبت‌دهی «تزریق واکسن بیماری کووید-۱۹» برای گروه‌های سنی اعلام شده و نیز ثبت‌نام «کارت واکسن دیجیتال»، به «سامانه ثبت‌نام واکسیناسیون کرونا» به نشانی اینترنتی https://salamat.gov.ir مراجعه کنند.

همشهریان قمی در صورت مشاهده هرگونه علامتی در رابطه با ویروس «کرونا» در خود و افراد خانواده، می‌توانند به «مرکزهای جامع سلامت» امام حسن عسکری(ع) در شهرک امام حسن عسکری(ع)، امام خمینی(ره) در بلوار شهید کریمی (بنیاد)، فرقانی در انتهای شیخ‌آباد، پردیس در پردیسان (خیابان ایمان)، خوراکیان در بلوار ۱۵ خرداد، بعثت در نیروگاه، شهدا در خیابان انقلاب اسلامی (چهارمردان)، پنبه‌چی در خیابان امام خمینی(ره) و جندقیان در خیابان زاویه مراجعه و خدمات «رایگان» دریافت کنند.

قم پرس منتظر دریافت اخبار و پیام های هموطنان عزیز می باشد.

آپلود عکس

دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید