کد خبر: 371691
۰
PNAZAR
نسخه چاپی

آلودگی هوا باز هم دیدار پرسپولیس و شهرخودرو را لغو می‌کند؟

به گزارش ایرنا، با توجه به اعلام معاون استاندار تهران مبنی بر تعطیلی ادارات و مراکز عمومی در روز چهارشنبه، کلیه مجموعه‌های ورزشی تعطیل شد.

در این خصوص علی‌ اصغرپور گلفزانی در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: طبق اعلام کمیته اضطرار آلودگی هوا، تمامی فعالیت‌های ورزشی این استان امروز تعطیل است. با توجه به اطلاعیه موجود از شبکه تلویزیون به نظر می‌رسد که احتمال برگزاری مسابقات لیگ نیز ضعیف باشد.

وی بیان کرد: با توجه به شرایط موجود امروز کلیه فعالیت‌ها و مسابقات ورزشی استان تهران تعطیل شد. در خصوص ادامه‌دار بودن آلودگی هوا و فعالیت ورزشی برای پنجشنبه نیز منتظر تصمیم مراجع ذی‌صلاح هستیم.

پیش‌تر هیات فوتبال استان تهران اعلام کرد که با توجه به آلودگی هوای این استان و اعلام تعطیلی توسط استانداری، کلیه مسابقات استان تهران در روز چهارشنبه چهارم خردادماه تعطیل است.

براین اساس به دلیل افزایش آلودگی هوای پایتخت و با توجه به اینکه در بیشتر مناطق تهران وضعیت آلودگی در وضعیت ناسالم و خطرناک قرار گرفته است، تصمیم گرفته شد که ساعت کاری ادارات روز گذشته ساعت ۱۲ پایان پذیرد. همچنین کلیه فعالیت‌های ورزشی در فضای باز نیز لغو شد. همچنین روز گذشته با تصمیم سازمان لیگ برتر فوتبال ۶دیدار لیگ به زمانی دیگر موکول شد.

قم پرس منتظر دریافت اخبار و پیام های هموطنان عزیز می باشد.