کد خبر: 375998
۰
PNAZAR
نسخه چاپی

کارگردان دهه هشتادیا نماهنگ جدید محرمی می‌سازد

به گزارش ایرنا از روابط عمومی پروژه، مهران علوی، نماهنگ چراغ را با موضوع محرمی برای پخش در محرم ۱۴۰۱ می‌سازد. این نماهنگ چهار دقیقه‌ای که توسط میلاد مولوی تهیه می‌شود در تهران و شهرک سینمایی غزالی جلوی دوربین می‌رود.

رامین راستاد، حشمت‌الله آرمیده، امیررضا صحرانورد و ... بازیگران نماهنگ چراغ هستند که با فیلمنامه‌ای از مهران علوی قصه‌ای محرمی را روایت می‌کند.

کارگردان «دهه هشتادیا» نماهنگ جدید محرمی می‌سازد

علوی تاکنون بیش از ۲۰۰ عنوان اثر در زمینه نماهنگ و فیلم‌های کوتاه ساخته است. نماهنگ‌های دلخوشی، منوتو، دهه هشتادیا، صبح غدیر و واحدالدنیا از جمله کارهای مطرح اوست. از ویژگی‌های آثار علوی روایت و داستانی است که در ساخت نماهنگ از آن به عنوان تکنیک در ابتدا، انتها و گاه در میان موسیقی استفاده می‌کند.

نماهنگ دهه هشتادیا با ادبیات خاص نوجوانان دهه هشتادی با حال و هوای ماه محرم مخاطبان زیادی را به خود جذب کرد و در فضای مجازی بسیار پرطرفدار شد.

همچنین میلاد مولوی در کارنامه خود دبیری جشنواره تئاتر دانشگاهی و مسئولیت اجرایی در چندین دوره جشنواره‌های تئاتر فجر، عروسکی، آیینی سنتی، دانشگاهی، مقاومت، ایثار و... را دارد و ریاست هیئت مدیره انجمن نمایشگران خیابانی خانه تئاتر، داوری و بازبینی در چند جشنواره بین‌المللی تئاتر را نیز تجربه کرده است.

تهیه‌کنندگی و کارگردانی هنری نماهنگ ارکستر بهمن، تهیه‌کنندگی نماهنگ‌های کامتو شیرین کن و مدح ولی از جمله کارهای مولوی است که این‌بار تهیه‌کنندگی نماهنگ چراغ را برعهده گرفته است.

منبع : مهر

قم پرس منتظر دریافت اخبار و پیام های هموطنان عزیز می باشد.