کد خبر: 376011
۰
PNAZAR
نسخه چاپی

آیا سیمرغ بهترین بدلکار به جشنواره فیلم فجر اضافه می‌شود؟

به گزارش خبرنگار سینمایی ایرنا، ارشا اقدسی حتما یکی از مهمترین بدلکاران سینمای ایران است که در حال فیلمبرداری در یک پروژه سینمایی جان خود را از دست داده است.

او که در دوران حیات خود بارها و بارها از پیگیری‌هایش برای اختصاص «سیمرغ بلورین بهترین بدلکاری» در جشنواره فیلم فجر خبر داده بود حالا و همزمان با نخستین سالگرد این بدلکار جوان سینمای ایران زمزمه‌هایی از محقق شدن این خواسته به گوش می‌رسد.

مجتبی امینی دبیر چهل‌ویکمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر به بهانه سالگرد ارشا اقدسی در توئیتر خود نوشته: «در سالگرد هنرمند عزیز ارشا اقدسی در تلاش برای احقاق آرزوی او هستم. امیدواریم تلاش‌ها به نتیجه برسد. #جشنواره فجر # بدلکاری»

با توجه به این متنِ دبیر جشنواره فیلم فجر حالا بحث‌ها برای اضافه شدن این سیمرغ بیشتر از گذشته داغ شده است و باید دید با توجه به اینکه فراخوان جشنواره فیلم فجر منتشر شده است آیا امکان اضافه شدن این سیمرغ به جشنواره وجود دارد یا خیر؟

به گزارش ایرنا، ارشا اقدسی ۱۳ مرداد سال ۱۴۰۰ و بعد از شش روز بستری شدن در بیمارستان، در سن ۳۹ سالگی درگذشت. او سر صحنه بدلکاری یک فیلم که به سفارش نت فلیکس در لبنان در حال فیلمبرداری بود، دچار حادثه و مرگ مغزی شده بود.

قم پرس منتظر دریافت اخبار و پیام های هموطنان عزیز می باشد.