کد خبر: 376024
۰
PNAZAR
نسخه چاپی

حریم و بستر رودخانه کن آزادسازی شد

به گزارش شنبه شب ایرنا از استانداری تهران، محسن منصوری ضمن تسلیت فرارسیدن ایام تاسوعا و عاشورای حسینی در جلسه مدیریت بحران استان با موضوع رسیدگی به وضعیت امامزاده داوود(ع) اظهار داشت: تصمیم گیری جهت بهسازی امامزاده داوود (ع) با جدیت دنبال می‌شود.

وی ادامه داد: مجموعه روستای امامزاده داوود(ع) به دو قسمت صحن امامزاده و خارج صحن تقسیم می شود که بازسازی صحن امامزاده به تولیت امامزاده و اداره اوقاف و خارج از آن به دهیاری سپرده شد.

استاندار تهران عنوان کرد: آزادسازی حریم و بستر رودخانه در اختیار آب منطقه ای قرار گرفته که مقرر شد ۱۵ متر به عنوان حریم ایمن بستر رودخانه آزادسازی شود.

وی با اشاره به آغاز آزادسازی حریم رودخانه توسط آب منطقه ای گفت: مقرر شد که طبق نظر کارشناسان بستر رودخانه کاملاً آزاد و رو باز باشد.

استاندار تهران در مورد تخریب رستوان ها و مغازهای امامزاده داوود(ع) تاکید کرد: موضوع تخریب در شورای تامین مطرح و سپس عملیات اجرای تخریب و بعد از آن عملیات جایگزینی و اصلاح شروع می شود.

منصوری در مورد عدم لایروبی برخی مغازه ها در اطراف امامزاده داوود(ع) گفت: از آنجا که برخی از این مغازه و رستوران ها تخریبی هستند و نباید افراد مستقر شوند لایروبی انجام نشده و خدماتی به آنها ارائه نمی شود.

قم پرس منتظر دریافت اخبار و پیام های هموطنان عزیز می باشد.