کد خبر: 376059
۰
PNAZAR
نسخه چاپی

شهاب حسینی در کوهستان‌های دوردست

به گزارش خبرنگار سینمایی ایرنا از ورایتی، شهاب حسینی بازیگر برنده جایزه بهترین بازیگر جشنواره کن ۲۰۱۶ بازیگر فیلم «کوهستان‌های دوردست» میترا تبریزیان شد.

این فیلم دومین فیلم بلند تبریزیان پس از «غلام» است که در آن شهاب حسینی هم بازی کرده بود و فیلم با تحسین منتقدان روبه‌رو به عنوان فیلم هفته انتخاب شده بود

«کوهستان‌های دوردست» داستانی درباره یک پسر ۱۲ ساله است که در شهری کوچک در ایران زندگی می‌کند. وقتی او خیلی بچه بود مادرش ناپدید شد و حالا پدرش ازدواج کرده است. او که در آرزوی محبت پدر است، پرنده‌اش را که زخمی بوده و او از آن مراقبت کرده بود، گم می‌کند و قصد دارد انتقام بگیرد.

این فیلم دومین فیلم بلند تبریزیان پس از «غلام» است که در آن شهاب حسینی هم بازی کرده بود و فیلم با تحسین منتقدان روبه‌رو و از سوی گاردین و آبزرور به عنوان فیلم هفته انتخاب شده بود. این فیلم در سینماهای انگلیس هم اکران شده بود.

شهاب حسینی در «کوهستان‌های دوردست»

«زادوک ناوا»؛ تهیه کننده «غلام» در لندن با شرکت استری داگ فیلمز تهیه‌کننده فیلم جدید تبریزیان خواهند بود. فیلمنامه «کوهستان‌های دوردست» را تبریزیان و سیروس مسعودی نوشته‌اند که در فیلم «غلام» هم با هم همکاری کرده بودند.

میترا تبریزیان هنرمندی ایرانی- انگلیسی است که به عنوان نویسنده و کارگردان فعالیت می‌کند و پیش از این سابقه ساختن فیلم کوتاه هم داشته است.

قم پرس منتظر دریافت اخبار و پیام های هموطنان عزیز می باشد.