کد خبر: 376278
۰
PNAZAR
نسخه چاپی

پنجره انتقالات نفتی ها باز شد/ دلیل سازمان لیگ قانع کننده نیست

به گزارش قم پرس رضا مهاجری شامگاه پنجشنبه در نشست خبری پیش از بازی تیمش در هفته نخست لیگ برتر فوتبال از عملکرد باشگاه نفتی‌ها در فصل نقل و انتقالات ابراز رضایت کرد و گفت: بازیکنانی داریم که می‌توانستند شرایط مالی بهتری را در تیم‌های دیگر تجربه کنند اما به تیم نفت آمدند چون اهداف بزرگی داشتند.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان افزود: کارهای بدنسازی خوبی انجام دادیم و تیم‌مان با ۶۵ تا ۷۰ درصد آمادگی وارد مسابقات می‌شود و با گذشت دو تا سه هفته به شرایط بهتری می‌رسیم.

مهاجری گفت: امسال امیدوارم به صورتی کار کنیم که دغدغه‌های فصل قبل را از نظر جدولی نداشته باشیم و نوع فوتبال‌مان هم خوب و تماشاگرپسند باشد.

وی تصریح کرد: امسال در کنار هر بازیکن با تجربه یک بازیکن جوان با قراردادهای دو تا سه ساله جذب کردیم تا مشکلات فصل قبل را نداشته باشیم و تیم همگون داشته باشیم و رضایت هواداران را جلب کنیم.

وی درباره بدون تماشاگر بودن بازی‌های هفته اول لیگ گفت: تماشاگر از ارکان اصلی فوتبال است و ما هم به تماشاگرانمان نیاز داریم و نبود آنها کار ما را سخت‌تر می‌کند.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت: به نظرم دلیل سازمان لیگ قانع کننده نیست و بهتر است صادقانه‌تر صحبت تا همه به رفع آن کمک کنند. ما اکنون میزبان هستیم و ضرر می‌کنیم

مهاجری در خصوص مس کرمان گفت: بازی فردا با تیمی است که در فوتبال ایران شناخته شده و «حسین خانی» شایستگی‌ها خود را نشان داده ولی ما هم تلاش می‌کنیم که نتیجه لازم را کسب کنیم.

بازی تیم‌های نفت مسجدسلیمان و مس کرمان فردا ساعت ۸ و۳۰ دقیقه شب در ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجدسلیمان برگزار می‌شود.

منبع : مهر

قم پرس منتظر دریافت اخبار و پیام های هموطنان عزیز می باشد.