۶۷۵ بیمار جدید مبتلا به کرونا در اصفهان شناسایی شد / فوت ۱۰ نفر

به گزارش قم پرس بر اساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از روز ۱۹ مرداد ماه تا امروز ۲۰ مرداد ماه تعداد یک هزار و ۴۷۴ بیمار مشکوک به کرونا به مراکز درمانی تحت پوشش این دانشگاه مراجعه کرده‌اند که از این تعداد ۶۷۵ بیمار مبتلا به کرونا در اصفهان شناسایی شده است و در این بازه زمانی ۹۹ نفر در مراکز درمانی بستری شده‌اند.

در حال حاضر نیز ۵۴۲ بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری هستند که ۸۲ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه تحت درمان قرار گرفته‌اند.

همچنین طی ۲۴ ساعت اخیر نیز ۹۲ بیمار بهبود یافته کرونا از مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ترخیص شده‌اند.

در شهرستان‌های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۰ فوتی کرونا ثبت شده که هشت نفر فوتی قطعی و دو نفر فوتی مشکوک به کرونا بوده است.

همچنین طبق اعلام این نهاد از ابتدای پاندمی کرونا تاکنون یک میلیون و ۵۲۰ هزار و ۶۵۲ بیمار قطعی و مشکوک کرونا به مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان مراجعه کردند که از این تعداد ۵۰۷ هزار و ۹۰۱ نفر بیمار قطعی مبتلا به کرونا بوده‌اند.

از ابتدای آغاز این پاندمی ۱۸ هزار و ۶۶۸ بیمار مشکوک و قطعی مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان جان خود را از دست دادند که ۱۱ هزار و ۸۳۰ فوتی قطعی و ۶ هزار و ۸۳۸ نفر فوتی مشکوک به کرونا بوده‌اند.

۱۴۳ هزار و ۸۴۳ بیمار بهبود یافته کرونا از مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ترخیص شده‌اند.

منبع : مهر

قم پرس منتظر دریافت اخبار و پیام های هموطنان عزیز می باشد.

دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید