کد خبر: 376569
۰
۰
نسخه چاپی

پروژه مطالعات پدافند غیرعامل شهر قم در ایستگاه پایانی

رئیس گروه پدافند غیرعامل و مدیریت بحران شهرداری قم از اتمام مطالعات پروژه پدافند غیرعامل شهر قم خبر داد و گفت: شهر قم از معدود کلان‌شهرهایی بود که توانست پروژه مطالعات پروژه پدافند غیرعامل شهر را به اتمام برساند و به‌زودی از این پروژه رونمایی می‌شود.

پروژه مطالعات پدافند غیرعامل شهر قم در ایستگاه پایانی

به گزارش قم پرس: مهدی برزویی خواه فومنی با تأکید بر اهمیت شناسایی فرصت‌ها و ظرفیت‌های شهر در راستای توسعه اظهار داشت: یکی از اتفاقات خوبی که در شهرداری قم در چند سال گذشته انجام شد، مطالعات پدافند غیرعامل شهر قم بوده است.

وی از اتمام مطالعات پدافند غیرعامل شهر قم خبر داد و افزود: مرحله نهایی مطالعات پدافند غیرعامل شهر قم طی هفته جاری توسط مشاور پروژه ارائه و موردبررسی کارشناسی قرار گرفت.

رئیس گروه پدافند غیرعامل و مدیریت بحران شهرداری قم تصریح کرد: با توجه به ارائه مرحله نهایی مطالعات پدافند غیرعامل شهر قم عملاً پروژه مذکور در مرحله پایانی قرار دارد و امیدواریم پس از اعمال تغییرات کارشناسی نهایی توسط مشاور، از پروژه رونمایی می‌شود.

وی علت تأخیر در اتمام پروژه را عدم همکاری دستگاه‌های اجرایی در ارائه اطلاعات عنوان کرد و گفت: باوجود همه مشکلات و عدم هماهنگی دستگاه‌های اجرایی در به اشتراک‌گذاری اطلاعات، شهرداری قم توانست به‌عنوان یکی از معدود کلان‌شهرهای کشور این پروژه را به اتمام برساند.

برزویی خواه ابعاد مطالعاتی پروژه پدافند غیرعامل شهر قم را تشریح کرد و یادآور شد: در این مطالعات دارایی‌های شهر قم شناسایی و طبقه‌بندی شد که این مهم تأثیر بسزایی در تصمیم‌گیری‌های آتی طرح‌های توسعه‌ای شهر قم خواهد داشت.

وی در پایان با تشکر از سازمان پدافند غیرعامل کشور خاطرنشان کرد: این پروژه با مشارکت و حمایت سازمان پدافند غیرعامل کشور انجام شد و امیدواریم به‌زودی در کل کشور اجرایی شود.

دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید