کد خبر: 379175
۰
۰
نسخه چاپی

برپایی نمایشگاه وصیت‌نامه شهدا با موضوع نماز

رئیس اداره اجتماعی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قم گفت: نمایشگاهی در خصوص وصیت‌نامه شهدا با موضوع نماز به‌زودی برپا خواهد شد و در سطح سراهای محله نیز برنامه‌هایی جهت ترویج نماز پیش‌بینی‌شده است.

برپایی نمایشگاه وصیت‌نامه شهدا با موضوع نماز

به گزارش قم پرس: مجتبی بستان در جلسه هماهنگی هفتمین اجلاسیه استانی نماز در سالن جلسات استانداری قم اظهار داشت: شهرداری و سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قم در مسیر ترویج فرهنگ نماز مانند همیشه پای‌کار خواهد بود.

وی ادامه داد: با توجه به برگزاری دومین کنگره ملی شهدای استان در آبان ماه جاری، بهتر است هفتمین اجلاس استانی نماز، در زمان مناسبی برگزار شود تا امکان مشارکت سایر دستگاه‌ها فراهم شود.

رئیس اداره اجتماعی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قم، اضافه کرد: شهرداری قم برای هفته قم امسال نیز به خاطر هم‌پوشانی با کنگره ملی شهدای استان، با رویکرد فرهنگ ایثار و شهادت در حال برنامه‌ریزی است.

وی با بیان اینکه نمایشگاهی در خصوص وصیت‌نامه شهدا با موضوع نماز به‌زودی برپا خواهد شد ابراز کرد: در سطح سراهای محله نیز برنامه‌هایی جهت ترویج نماز پیش‌بینی‌شده است.

بستان یادآور شد: پویش اذان، تولیدات رسانه‌ای در خصوص نماز و ترویج فرهنگ شهادت و تولید سرود با موضوع نماز و شهادت نیز در دستور کار شهرداری قرار دارد.

دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید