کد خبر: 379427
۰
۰
نسخه چاپی
آیت‌الله نوری همدانی:

ملت ایران مدافع انقلاب بوده و با ایجاد ناامنی مخالفند

به گزارش شامگاه یکشنبه دفتر آیت‌الله نوری همدانی، وی در این بیانیه تأکید کرده است: بار دیگر عده‌ای افراد معدود با سوءاستفاده از احساسات پاک عده‌ای از مردم ایران اسلامی به ساحت مقدس قرآن کریم و اهل‌بیت علیهم‌السلام و اماکن مقدس اهانت نمودند و این امر موجب تأثر و تأسف گردید.

این مرجع تقلید اضافه کرده است: دشمنان بدانند مردم شریف ایران اسلامی همیشه مدافع اصل نظام و انقلاب بوده و هستند و نسبت به مقدسات خود حساسیت دارند لذا وضع این‌گونه افراد از صف مردم جداست و هیچ‌گاه مردم خواهان تخریب بیت‌المال و اهانت به مقدسات و ایجاد ناامنی نیستند.

وی افزوده است: بر مسئولان لازم است که به خواسته‌های مردم گوش دهند و مشکلات آن‌ها را حل نمایند و نسبت به حقوق آنان حساس باشند و باید توجه داشته باشند که حضرت امیرالمؤمنین(ع) فرمودند: «ستون دین همین مردم هستند» و این مردم بودند که در راه انقلاب از جان و مال خود گذشتند و همچنان پای آرمان امام و انقلاب ایستاده‌اند و هرگونه اهانت به مقدسات و تعرض به حقوق مردم عزیز و بیت‌المال محکوم است.

طی روزهای گذشته عده ای در برخی از شهرهای کشور به بهانه درگذشت خانم مهسا امینی در خیابان ها تجمع و به اموال عمومی خسارت هایی وارد و به مقدسات اسلامی نیز اهانت کردند.

در پی هتک حرمت به قرآن و مقدسات اسلامی توسط آشوبگران و به دنبال فراخوان هیئات مذهبی جهت تجمع و راهپیمایی در محکومیت این اقدام با نام اجتماع بزرگ امت رسول الله، این مراسم امروز در چند استان کشور برگزار شد و مردم حرکات اغتشاشگران را محکوم کردند.

قم پرس منتظر دریافت اخبار و پیام های هموطنان عزیز می باشد.

دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید