کد خبر: 379507
۰
PNAZAR
نسخه چاپی

شکایت نتفلیکس بر سر موسیقی غیر رسمی بریجرتون حل و فصل شد

به گزارش ایرنا، این شکایت علیه ابیگیل بارلو - Abigail Barlow و امیلی بیر – Emily Bear در دادگاه فدرال واشنگتن، در ماه ژوئیه (مرداد - شهریور) و سه روز پس از اجرای آن در مرکز کندی این شهر ثبت شد.

این دو، ۱۵ آهنگ را در مدت ۶ هفته بر اساس سریال پرطرفدار به صورت زنده در رسانه‌های اجتماعی ضبط کردند که فول آلبوم آن جایزه گرمی را برای بهترین آلبوم موسیقی گرفت.

توافق پس از آن حاصل شد که سازندگان این موسیقی اجرای نمایش خود در ماه سپتامبر را لغو کردند. نمایش قرار بود روز ۲۰ سپتامبر در رویال آلبرت هال لندن اجرا شود.

از شرایط توافق چیزی فاش نشده است اما نتفلیکس دیگر پیگیر شکایت خود نیست.

نتفلیکس پیشتر ادعا کرده بود سازندگان این موسیقی با وجود هشدارهای پی در پی مبنی بر غیرمجاز بودن این اجرا، توجهی به این هشدارها نکرده بودند.

نِتفلیکس(Netflix) یک سرویس پخش مبتنی بر اشتراک است که فیلم‌ها و مجموعه‌های تلویزیونی را برای مشترکین خود پخش می کند؛ نتفلیکس با نزدیک به 204 میلیون مشترک در سراسر جهان یکی از شرکت های ثروتمند در حوزه فناوری اطلاعات به شمار می رود که در سال 2020 توانست 1.2 میلیارد دلار درآمد عملیاتی کسب کند. نتفلیکس یکی از اعضای انجمن سینمایی آمریکا (MPA) است که محتوا را از کشورهای سراسر جهان تولید و توزیع می‌کند.

منبع : مهر

قم پرس منتظر دریافت اخبار و پیام های هموطنان عزیز می باشد.