کد خبر: 379630
۰
۰
نسخه چاپی

افزایش همکاری‌ها میان آستان حسینی و مرکز امام سجاد (ع) استرالیا

به گزارش قم پرس، هیئت نمایندگی مرکز امام سجاد (ع) در جریان سفر به کربلای معلی از فعالیت‌های قرآنی آستان مقدس حسینی در استرالیا به‌ویژه برنامه این مرکز در ماه مبارک رمضان و در شهر سیدنی تشکر و قدردانی کرد.

این دیدار در جریان سفر این هیئت به کربلای معلی و زیارت عتبات عالیات و با حضور قائم‌مقام دبیر کل آستان، مشاور دبیر کل در امور قرآنی، مدیر مرکز بین‌المللی تبلیغ قرآن و همچنین مدیر مؤسسه الوارث ویژه آماده‌سازی مبلغان برگزار شد.

در این دیدار از تلاش‌های ارزشمند آستان مقدسی حسینی از طریق مرکز بین‌المللی تبلیغ قرآن در سازمان‌دهی فعالیت‌ها و برنامه‌های مختلف قرآنی در کشورهای مختلف و به‌ویژه فعالیت‌های انجام شده از سوی این مرکز با همکاری مرکز امام سجاد (ع) در ماه مبارک رمضان و در شهر سیدنی قدردانی شد.

علاوه بر این طرفین در این دیدار بر افزایش همکاری‌ها در سایر زمینه‌ها از جمله بزرگداشت مناسبت‌های مهم مذهبی به‌ویژه مناسبت‌های مرتبط با امام حسین (ع) از قبیل عاشورا و همچنین برگزاری دیگر مراسم اسلامی با حضور جامعه مسلمان استرالیا و با هدف معرفی بیشتر ابعاد نهضت حسینی و به‌کارگیری این ابعاد در تقویت ارزش‌های انسانی و آزادی در سراسر جهان تأکید شد.

این هیئت در بازدید از معاونت امور قرآنی در جریان آخرین فعالیت‌های انجام شده از سوی حرم مطهر حسینی در راستای گسترش معارف قرآنی در داخل و خارج عراق، قرار گرفت.

افزایش همکاری‌ها میان آستان حسینی و مرکز امام سجاد (ع) استرالیا

خبرنگار: #میثم_عربی

نبع : مهر

قم پرس منتظر دریافت اخبار و پیام های هموطنان عزیز می باشد

دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید