کد خبر: 379844
۰
PNAZAR
نسخه چاپی

ساپینتو به دیدار مدیران استقلال می‌رود

به گزارش قم پرس تیم فوتبال استقلال به لطف گلی که کوین یامگا در اوقات تلف شد دیدار مقابل گل گهر از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند توانست میزبانش را در هفته هفتم با شکست روبرو کرده تا به لطف شکست خانگی پرسپولیس مقابل تراکتور، حالا آنها هم امتیاز با نزدیک ترین رقیب خود و تنها به دلیل اختلاف یک گل در گل شماری پایین‌تر از این تیم قرار بگیرد.

یکی از حواشی این بازی در آخرین لحظات بازی و هنگام اعلام ضربه پنالتی به سود استقلال رخ داد که جنجال آن لحظات منجر به اخراج ریکاردو ساپینتو شد و حالا همین اخراج مسئولان باشگاه استقلال را مجاب ساخته تا دیداری توجیهی با سرمربی پرتغالی تیمشان داشته باشند.

این اولین رفتار جنجالی ساپینتو در استقلال نبود و وی پیش از این نیز با زدن ضربه پا به برانکارد نیروهای درمانی در بندر انزلی به کمیته انضباطی فراخوانده شده بود.

تکرار رفتار جنجالی از سوی ساپینتو حالا مدیران استقلال را بر آن داشته تا در همین رابطه دیداری با وی داشته باشند و تلاش کنند وی را برای کنترل بیشتر بر اعصاب و خویشتنداری هنگام برگزاری یک دیدار رسمی مجاب نمایند.

استقلال در هفته هشتم رقابتهای لیگ برتر و در دیداری مهم مقابل تیم خوب فولاد قرار می‌گیرد که این دیدار روز جمعه ۱۵ بهمن، به میزبانی آبی پوشان و از ساعت ۱۷ در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود و آبی پوشان در این دیدار به طور قطع سرمربی خود را به دلیل اخراج در بازی قبلی همراه خود نخواهند داشت.

منبع : مهر

دبیرسرویس: #هادی_اسماعیلی

قم پرس منتظر دریافت اخبار و پیام های هموطنان عزیز می باشد.