کد خبر: 383371
۰
۰
نسخه چاپی

تولیدکننده و کارآفرین خط سبز اقتصاد کشور است

تولیدکننده و کارآفرین خط سبز اقتصاد کشور است

مهدی اسلام پناه رئیس سازمان ملی استاندارد ایران، عصر چهارشنبه در نشستی با کارآفرینان و صنعتگران کشور، سازمان ملی استاندارد ایران را همراه تولیدکنندگان و کارآفرینان دانست.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از استاندارد، دکتر اسلام پناه در این نشست که در سازمان ملی استاندارد ایران برگزار شد، تولید را تنها راه نجات اقتصاد کشور دانست و گفت: تمام ارکان این سازمان در خدمت تولید است.
رییس سازمان ملی استاندارد ایران، سرداران عرصه تولید را رهبران اقتصادی کشور معرفی و اعلام کرد: مانع تراشی در استاندارد برای کارآفرینان و تولیدکنندگان ممنوع است.
وی با تاکید بر تسهیل فرآیندهای استاندارد گفت: نباید تولیدکننده در مسیر بروکراسی اداری معطل بماند .
دکتر اسلام پناه با بیان اینکه نشان ملی استاندارد با اطمینان بخشی به مصرف کننده به یک سرمایه ملی تبدیل شده است، گفت: با تولید باکیفیت از نشان استاندارد به عنوان سرمایه ملی و اجتماعی باید مراقبت کرد.
دبیر شورای عالی استاندارد، سازمان ملی استاندارد ایران را به نیابت از دولت وکیل مردم دانست و خاطرنشان کرد: اگر رضایت مردم در بخش کیفیت حاصل شود، توسعه بازار به بهترین نحو شکل می گیرد.
وی کیفیت را مسئولیت بنگاه اقتصادی دانست و گفت: سازمان ملی استاندارد ایران هوادار ملت است، از طرفی به عنوان حامی تولید، اگر جایی نیاز باشد قوانین را تسهیل و خط سبز اقتصادی ایجاد می کنیم.
رییس سازمان ملی استاندارد ایران، با اشاره به سختی کار در بخش خصوصی، افزود: محیط پرآشوب عدم اطمینان و نگرانی برای صاحبان صنایع ایجاد می کند و سعی داریم سیستم یکپارچه نظارتی را شکل دهیم.
دکتر اسلام پناه، ویژگی رهبری استراتژیک برای عبور از محیط بحرانی را ناظر بر برنامه های سناریو محور دانست که نادر، هدایت گر، نتیجه گرا، آینده نگر، برون گرا، درون نگر و سیستماتیک باشد.
وی بکارگیری تفکر سیستمی، ایجاد چالش های ذهنی، سناریو سازی، شناسایی مسیرهای غیرمرتبط، ارتباط با نهادهای مرتبط، دغدغه های مالی و درک واقعیات را از ویژگیهای سناریو خوب برشمرد.
دکتر اسلام پناه، با اشاره به حمایت و پشتیبانی این سازمان از تولید یادآور شد: در دوره تحولی تمامی خدمات این سازمان در جهت حمایت از تولید کشور به روز رسانی و تسهیل شده است تا مردم شریف ایران با افتخار از تولید داخلی استفاده کنند.
در این نشست، کارآفرینان و تولیدکنندگان بزرگ کشور به بیان دیدگاه، نظرات و پیشنهادات خود در تعامل بیش از پیش بخش خصوصی با دولت پرداختند.

دبیرسرویس: #ساراپشوتن_فرد

قم پرس منتظر دریافت اخبار و پیام های هموطنان عزیز می باشد.

دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید