کد خبر: 385355
۰
PNAZAR
نسخه چاپی

تساوی استقلال و تراکتور در ۹۰ دقیقه/ کار به وقت اضافه کشیده شد

به گزارش خبرنگار مهر دیدار تیم‌های فوتبال استقلال و تراکتور در مرحله یک شانزدهم نهایی رقابتهای جام حذفی از ساعت ١٥ امروز پنج شنبه در ورزشگاه خالی از تماشاگر ورزشگاه آزادی در هوایی سرد برگزار شد و دو تیم به تساوی بدون گل رسیدند تا کار به وقت های اضافه کشیده شود.

استقلال در این دیدار با سید حسین حسینی، رافائل سیلوا، سیاوش یزدانی، صالح حردانی، جعفر سلمانی، روزبه چشمی، سعید مهری، مهدی مهدی‌پور، پیمان بابایی، کوین یامگا و ارسلان مطهری بازی را شروع کرد.

آبی پوشان که در هفته پانزدهم لیگ برتر برابر تراکتور شکست خورده بودند در این دیدار خانگی به دنبال کسب پیروزی و صعود به مرحله بعدی بودند تا آن شکست را جبران کنند به جمع شانزدهم تیم برتر مرحله یک هشتم نهایی صعود کنند.

دو تیم در نیمه اول تلاش زیادی کردند تا به دروازه ها نزدیک شوند اما بازی پراشتباه و بی کیفیت بازیکنان اجازه نداد موقعیت خاصی روی دروازه ها ایجاد شود.

در نیمه دوم هم هر چند شرایط بازی بهتر شد اما بازهم بازی بی برنامه و سردرگم دو تیم ادامه داشت و بیشتر درگیری های دو نفره و خطاهای بازیکنان بود که به چشم می آمد.

استقلال برای رسیدن به گل برتری تلاش زیادی در دقایق پایانی داشت اما نتوانست از معدود موقعیت هایش به درستی استفاده کند تا در نهایت کار به وقت های اضافه کشیده شود.

منبع : مهر

دبیرسرویس: #هادی_اسماعیلی

قم پرس منتظر دریافت اخبار و پیام های هموطنان عزیز می باشد.