کد خبر: 386025
۰
PNAZAR
نسخه چاپی

وعده فدراسیون کشتی برای برخورد قاطع با متخلفین

به گزارش قم پرس مسابقات کشتی آزاد قهرمانی کشور به عنوان مرحله نخست انتخابی تیم ملی در حالی طی روزهای روزهای ۲۸ تا ۳۰ دی ماه در سالن هفتم تیر تهران برگزار شد که این میدان مهم داخلی با درگیری و حاشیه همراه بود.

گویا بعد از پایان دیدار فینال وزن ۹۲ کیلوگرم بین ارشک محبی از کرمانشاه و محمدجواد ابراهیمی از مازندران که اتفاقاً یکی از کشتی‌های حساس و مهم این دوره از رقابت‌های محسوب می‌شد، برادر و همراهان ابراهیمی به نحوه قضاوت داور اعتراض کرده و اعتراض آنها به سالن گرم مسابقات هم کشیده می‌شود. این ماجرا به همین‌جا ختم نشد و اعتراض به نحوه کُچینگ ابراهیمی توسط مربیان استان و درگیری شدید بین همراهان ابراهیمی و عباس رنجبر (مربی مازندران) ادامه پیدا کرد.

وعده فدراسیون کشتی برای برخورد قاطع با متخلفین

به گفته مربیان مازنی در حالی که همه در سالن گرم از باخت ابراهیمی و نحوه قضاوت داوران ناراحت بودند، ناگهان افرادی به سمت آنها حمله‌ور شده و عباس رنجبر را مورد ضرب و شتم قرار دادند.

در همین راستا متولیان فدراسیون کشتی بلافاصله بعد از جمع آوری شواهد و مستندات وارد عمل شدند و نخستین جلسه کمیته اخلاق با حضور اعضای این کمیته و رئیس کمیته انضباطی را برگزار کردند.

روابط عمومی فدراسیون کشتی در مورد برگزاری این جلسه در روز دوشنبه نوشت:

« اولین جلسه کمیته اخلاق فدراسیون با حضور اعضای کمیته اخلاق و رئیس کمیته انضباطی در سالن کنفرانس ساختمان شهید جنگروی (فدارسیون کشتی) برگزار شد.

به زودی آرای کمیته اخلاق این جلسه در خصوص اتفاقات اخیر در جامعه کشتی اعلام خواهد شد که پس از اعلام آرا طبق آیین نامه کمیته اخلاق فدراسیون کشتی با متخلفین برخورد خواهد شد.»

منبع : مهر

دبیرسرویس: #هادی_اسماعیلی

قم پرس منتظر دریافت اخبار و پیام های هموطنان عزیز می باشد.